Samozvaný expert na UFO tvrdí, že našiel zvláštny objekt v tvare tic tac, ktorý letí nad hlavným mestom Ukrajiny Kyjevom po správach o vojakoch, ktorých zachránil “zázračný útok blesku”.

Scott C. Waring sa na svojom blogu UFO Sightings Daily podelil o zábery bieleho disku letiaceho na oblohe nad Ukrajinou, o ktorom tvrdí, že by mohlo ísť o “biele dlhé tic tac UFO”, ktoré spozoroval minulú sobotu (5. marca).

Napísal: “Toto je niekoľko surových záberov neznámeho plavidla nad Kyjevom na Ukrajine spred niekoľkých dní. Objekt sa vznášal nízko, potom vystrelil pod uhlom a potom cez mesto, aby vystrelil hore a potom opäť dole.

“Veľmi zvláštne správanie lietadla. Ale na druhej strane je to vojna, takže to môže byť čokoľvek.

“Jasne si však pamätám, že počas havárie v japonskej Fukušime došlo k úniku z jadrového reaktora a bolo natočené spravodajské video, ktoré náhodne zachytilo biele dlhé tic tac UFO letiace nízko a pomaly nad reaktorom.

“Myslím si, že toto tam môže byť z rovnakého dôvodu. Únik z reaktora spôsobuje nielen škody ľuďom pod ním, ale robí ho nepoužiteľným aj pre mimozemšťanov… na tisíce rokov. Tento objekt má všetky znaky UFO.”

Hoci je pravdepodobné, že to, čo tu Waring vidí, je vojenské lietadlo alebo jedna z rakiet, ktoré vypúšťajú ruské sily, správa prichádza len niekoľko dní po tom, čo ukrajinských vojakov údajne zachránilo UFO.

zdroj: dailystar.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…