V Indonézii sa odohral hrozivý prípad, keď bezpečnostná kamera na trajekte zachytila manžela, ako snaží vyhodiť svoju manželku z paluby do Sundského prielivu.

Na záberoch je vidieť, ako muž pristupuje k svojej manželke, ktorá si balí svoje veci, a odnáša ju k okraju lode. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako romantický moment, no situácia sa dramaticky zmení, keď ju muž odrazu chce hodit do vody.

V zúfalej snaha uchrániť sa pred pádom do vody sa žena bráni kopaním nohami a následne sa jej podarí chytiť sa okraja lode. Je vidieť, že manžel stojí bezmocne a nevykazuje žiadne prejavy ľútosti. Našťastie cestujúci, ktorí boli v blízkosti, okamžite zareagovali a pomohli žene dostať sa naspäť na palubu.

Podľa miestnej polície rodina muža neoznámila tento incident, pretože sa obávali, že by to mohlo byť spôsobené jeho psychickým stavom. Muž sa totiž lieči na psychiatrii a rodina uviedla, že počul hlas, ktorý mu radil, aby svoju manželku hodil do mora. Tento hrozivý incident bol verejne zverejnený 24. februára miestnou políciou, a odvtedy vzbudzuje medzinárodnú pozornosť.

zdroj: the sun

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…