The map, 2013, based on 1.1 billion users

Desaťročné dievča Lily Petersová, ktoré podľa prokuratúry zabil žiak ôsmeho ročníka vo Wisconsine, utrpelo podľa koronera okresu Chippewa uškrtenie a úraz tupým predmetom.

Závery pitvy sú predbežné, príčinou smrti bola určená vražda, uviedol vo štvrtok pre CNN okresný koroner Ron Patten. Žiadne ďalšie podrobnosti neboli zverejnené.
Štrnásťročný podozrivý čelí trom obvineniam: úmyselná vražda prvého stupňa, sexuálny útok prvého stupňa a sexuálny útok prvého stupňa na dieťa mladšie ako 13 rokov s následkom ťažkého ublíženia na zdraví, uviedol okresný prokurátor Wade Newell.
Obvinený – ktorý bol zatknutý v utorok – pred orgánmi činnými v trestnom konaní vyhlásil, že “jeho zámerom bolo znásilniť a zabiť obeť od samého začiatku”, keď sa v pondelok vydali na lesnú cestu, kde sa našlo jej telo, uviedol prokurátor na pojednávaní.

Newell uviedol, že obžalovaný tiež orgánom činným v trestnom konaní vypovedal, že obeť udrel do brucha, zrazil ju na zem, “v podstate ju škrtil, udrel ju palicou, predtým ju škrtil až do smrti, a potom ju sexuálne napadol”.
Ďalšie pojednávanie s mladistvým obžalovaným je naplánované na 5. mája o 16.30 h SELČ, na ktoré sa dostaví prostredníctvom videozáznamu, nie osobne.
Newell uviedol, že je predčasné robiť akékoľvek rozhodnutia o tom, či prípad zostane na súde pre dospelých. Vo Wisconsine sa úmyselné zabitie prvého stupňa, ktoré je prvým bodom v trestnom oznámení, podľa zákona pôvodne začína na súde pre dospelých.

Policajný náčelník z Chippewa Falls Matthew Kelm v utorok večer novinárom povedal, že “podozrivý nebol cudzí človek, obeť ho poznala”. Nepovedal, ako sa podozrivý a Lily poznali.
Policajti sa domnievajú, že Lily naposledy videli členovia rodiny v nedeľu, uvádza sa v tlačovej správe policajného oddelenia. Mala ísť domov z domu svojej tety, keď zmizla, uviedla polícia.

Lilyin otec neskôr v noci zavolal políciu a policajti objavili jej bicykel v lesnom poraste pri turistickom chodníku.
Polícia uviedla, že v lese pri turistickom chodníku sa našlo telo a úrad koronera okresu Chippewa potvrdil, že ide o pozostatky Lily.

zdroj: cnn.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…