Annabelle Hamová, youtuberka a študentka vysokej školy, podľa blízkych zomrela. Mala 22 rokov.

“Annabelle prekonala epileptickú príhodu a odišla k nebeským bránam,” napísala jej rodina vo vyhlásení, ktoré v utorok zdieľala na svojej stránke na Instagrame. “Dlho s tým bojovala a chcela o tom zvýšiť povedomie, čo urobíme na jej počesť.”

“Annabelle bola krásna a inšpirujúca a žila naplno. Každý, koho stretla, bol inšpirovaný jej energiou a svetlom v jej duši, ktoré tak jasne žiarilo. Bola a navždy bude tak veľmi milovaná,” dodali. “Prosíme vás o modlitby za pokoj pre jej rodinu a priateľov v tomto ťažkom období a o to, aby sme mali všetci možnosť smútiť a prekonať to ako rodina.”

Na študentku Kennesawskej štátnej univerzity, ktorá sa so svojimi 73 000 sledovateľmi Instagramu a 78 000 odberateľmi YouTube delila o svoj život v sesterstve, tipy na krásu, dovolenky a nákupy, si spomenuli aj jej sestry v dvojici srdečných poct.

“Nikdy sa nenájdu slová, ktoré by vyjadrili, ako veľmi sme ja a moja rodina zlomení. Annabelle bola takým svetlom pre svet,” napísala Alexandria v pondelok svoj príspevok na Instagrame. “Iskrička. Ak ste poznali Annabelle, milovali ste ju a radi ste boli v jej blízkosti.”

V samostatnom príspevku Amelia opísala Annabelle ako “dobrú sestru” a dodala, že “ani nedokáže vyjadriť slovami, aké je to ťažké”.

“Bola na toľkých miestach, ktoré videla, a urobila toľko vecí,” napísala Amelia. “Bola taká milá, taká pekná s tými najmodrejšími očami na svete, vždy bola šťastná a rozžiarila každú miestnosť. Ale boh bol na ňu pripravený. viem, že vždy chcela žiť naplno, to je to, čo teraz musíme robiť. a viem, že teraz tancuje v nebi.”

Okrem toho jej smrť oplakávalo jej sesterstvo na Kennesaw State University.

“V sobotu 15. júla sme stratili kúsok nášho srdca,” napísalo sesterstvo vo vyhlásení na sociálnych sieťach. “Annabelle Hamová bola takým svetlom v našej kapitole. Mala úžasný vplyv na každú sestru v Beta Zeta.”

“Vždy mala úsmev na tvári a nikdy nesklamala, aby vyčarila úsmev na tvári ostatných. Poznať ju znamená milovať ju. Každý deň žila naplno,” dodali. “Budeme si ju a jej krásnu dušu uchovávať blízko našich sŕdc. Navždy bude chýbať nám všetkým a každému, kto mal to šťastie ju poznať.”
25-ročnú študentku štátneho gymnázia v Ohiu, ktorá sa stratila v júni, našli mŕtvu v kameňolome
Na záver vyhlásenia jej sestry zo sesterstva požiadali ľudí, aby “prosím zachovali jej rodinu, priateľov a blízkych vo svojich modlitbách, pretože ju mnohí milovali”.

“Vieme, že jej svetlo bude na nás naďalej svietiť každý deň,” dodali.

zdroj: people.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…