Herečka Robyn Griggsová z filmu “Another World” zomrela vo veku 49 rokov.

Oficiálne konto Griggsovej na Facebooku informovalo o jej smrti v sobotu.

“S ťažkým srdcom so zármutkom oznamujem, že Robyn zomrela,” uvádza sa v príspevku, hoci nie je jasné, kto napísal poctu. “Ona však už netrpí a chcela by, aby sme si to pripomenuli a aby sme na ňu spomínali v dobrom.”

Vyhlásenie pokračovalo: “Nikdy nezabudnem na to, aká bola otvorená rozprávaniu svojho príbehu a akceptovala, že som jej ho pomáhal rozprávať. Chcela pomôcť ľuďom a šíriť informácie o svojom príbehu, aby to dokázala. Bolo mi cťou to urobiť. RIP, moja priateľka, milujem ťa a usmievam sa, keď si na teba spomeniem.”

Griggsová v posledných rokoch otvorene hovorila o svojich zdravotných problémoch vrátane toho, že jej v roku 2020 diagnostikovali rakovinu krčka maternice v štvrtom štádiu.

Ešte v júli sa herečka na Facebooku podelila o to, že má štyri nové nádory. “Povedala som im, že nech to stojí, čo to stojí. Idem do boja,” uviedla v príspevku. “Budem veľmi bolestivá, nevoľná atď. ale kto vie, možno to zaberie a zmierni to bolesť. Človek nikdy nevie. Prosím, pokračujte v tých modlitbách,. Všetkých objímam!!!”

Griggsová, ktorá sa narodila 30. apríla 1973 v Pensylvánii, bola známa vďaka úlohám Maggie Coryovej v seriáli Iný svet v rokoch 1993 – 1995 a Stephanie Hobartovej v seriáli One Life to Live v rokoch 1991 – 1992.

V roku 2003 sa znovu objavila v hlavných úlohách hororov “Zombiegeddon”, “Ťažké zranenia” a “Minds of Terror” a ďalších v priebehu rokov.

Griggsovú prežil jej manžel Mark Wiley.

zdroj: eu.usatoday.com

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…