Tragická správa o smrti populárneho televízneho šéfkuchára Jocka Zonfrilla šokovala fanúšikov kulinárskych súťaží. 46-ročný Zonfrillo, známy ako porotca obľúbenej súťaže MasterChef Australia, bol nájdený mŕtvy v pondelok ráno vo svojom dome v Melbourne, len pár hodín pred premiérou 15. série šou.

Zonfrillo sa stal súčasťou MasterChef Australia v roku 2019. V aktuálnej pätnástej sérii mal spolupracovať aj s hosťujúcim britským šéfkuchárom Jamie Oliverom. Televízna stanica Network 10 oznámila, že premiéra súťaže je odložená kvôli Jockovej náhlej smrti.

Televízia vo svojom stanovisku uviedla: „Sme šokovaní a zarmútení touto stratou.” Zonfrillo bol nielen majstrom vo svojom odbore, ale aj milujúcim otcom, manželom, bratom a synom. The Guardian informoval, že polícia vylúčila zahrnutie cudzej osoby pri smrti šéfkuchára. Jock sa v minulosti netajil svojou závislosťou na drogách, avšak aktuálna situácia pred jeho smrťou nie je známa.

Jamie Oliver na sociálnych sieťach zaspomínal na spoluprácu so Zonfrillom a vyzdvihol jeho skvelý prístup. Vyjadril tiež úprimnú sústrasť zdrvenej rodine šéfkuchára, ktorú zanechal svoju manželku a štyri deti.

zdroj: theguardian.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…