V posledných hodinách sa Slovensko dozvedelo o smutnej udalosti, ktorá zasiahla mnohých. Obľúbená fitness trénerka, ktorá bola inšpiráciou pre tisíce žien, náhle zomrela. Jej smrť zanechala hlboký dojem nielen na jej rodinu a priateľov, ale aj na celú komunitu jej fanúšikov.

Dňa 9. augusta Slovensko hlboko zasiahla správa o skorej smrti Diany Hô Chí, známej fitness trénerky a jóga inštruktorky. Diana, ktorá bola tiež ekonomickou riaditeľkou v jednom vydavateľstve, bola známa hlavne vďaka online portálu Fitshaker. Krátko pred jej smrťou sa ešte objavila na sociálnych sieťach s veselým výrazom.

Jej sestra Lucia zdieľala hlboké emócie vo svojom príspevku, kde vyjadrila svoj smútok a túžbu po pokoji pre svoju sestru. Lucia prialala Diane pokoj, šťastie a odvahu na jej ďalšej ceste.

Lukáš Kimlička tiež vyjadril svoje pocity, hovoriac, že s Dianiným odchodom stratil dôležitú časť svojho života. Diana, ktorá mala vietnamské korene a bola matkou už dospelej dcéry menom Mia, nedávno zdieľala so svojimi fanúšikmi radostnú skúsenosť z Chorvátska. Hovorila o tom, ako sa jej podarilo potopiť do hĺbky 30 metrov, čo ju nesmierne potešilo. Zatiaľ nie je známa príčina jej smrti.

 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…