The map, 2013, based on 1.1 billion users

Hromadná nehoda na 35. kilometri uzavrela v nedeľu diaľnicu D1 v smere na Prahu v susedných čechách v mieste tesne pred uzáverou, ktorá trvá dva dni z dôvodu demolácie mosta. Na mieste sa zrazili dve nákladné autá, jedno osobné auto a autobus, pričom jedna osoba zahynula. Zasahujú všetky zložky integrovaného systému.

Nehoda na D1 si vyžiadala jednu obeť, potvrdila hovorkyňa stredočeských hasičov Vladimíra Kereková. Záchranky previezli dve deti a dvoch dospelých do nemocníc bez vážnejších zranení.

Na fotografiách z miesta nehody v zúženom úseku je vidieť osobné auto “natlačené” medzi autobus a nákladné auto, ktoré nedobrzdilo a narazilo do neho zozadu. Potom do neho narazilo ďalšie nákladné auto. Podľa spravodajcu Aktu.cz jedna osoba z tohto vozidla na mieste zomrela.

V úseku pred výjazdom na obchádzkovú trasu sa vytvorila kolóna, vodič kamióna nedobrzdil a narazil do stojacich vozidiel.

Polícia dostala hlásenie o nehode o 13:15. “Vodič nákladného vozidla v tomto úseku nedobrzdil, narazil do kolóny stojacich vozidiel a sám, žiaľ, utrpel zranenia nezlučiteľné so životom,” uviedla policajná hovorkyňa Lucie Nováková. O 15:45 bola obnovená premávka v ľavom jazdnom pruhu a krátko pred 18:00 po uvoľnení cesty bola úplne uvoľnená.

Nehoda sa stala kilometer pred uzavretím diaľnice. Autá nemôžu od soboty večera jazdiť v úseku medzi 21. kilometrom (výjazd Mirošovice) a 34. kilometrom (výjazd Ostředek). Plánovaná uzávierka kvôli demolácii mosta nad diaľnicou pri obci Kalište potrvá do pondelka večera.

zdroj: novinky.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…