Spoločnosť GoodMills Česko s. r. o., sa rozhodla preventívne stiahnuť z trhu časť výroby výrobku Babičkina voľba – pšeničná múka hladká T530 (1 kg balenie).

Dôvodom je možnosť, že niektoré obaly múky môžu obsahovať malé úlomky dreva. Príčinou možnej kontaminácie výrobku je mechanické poškodenie drevenej časti zásobníka, ktoré bolo zistené prísnym systémom riadenia a kontroly kvality.

Stiahnutie sa týka všetkých balení tohto výrobku zo šarží označených DMT 31.3., 4.4. a 6.4. 2023 v litoměřickom závode. Výrobok sa predával len v sieťach supermarketov Albert, Globus a Billa. Príslušné výrobky už boli stiahnuté z predaja vo všetkých predajniach. Ostatné výrobné dávky nie sú touto udalosťou ovplyvnené.

Spotrebiteľom, ktorí si zakúpili výrobky s niektorým z vyššie uvedených čísel šarží vyrobených v litoměřickom mlyne, odporúčame, aby tieto výrobky nekonzumovali bez dôkladnej kontroly alebo preosiatia a aby kontaktovali náš tím starostlivosti o zákazníkov prostredníctvom e-mailu recall@goodmills.cz alebo telefonicky na čísle 800 226 688.

Dotknuté šarže možno identifikovať podľa kódu umiestneného na hornom okraji spotrebiteľského balenia (pozri obrázok nižšie). Ak dátum minimálnej trvanlivosti (DMT) zodpovedá 31.03.2023, 04.04.2023 alebo 06.04.2023 a výrobňa je uvedená ako Mlyn Litomerice, potom ide o dotknutú šaržu.

zdroj: goodmills.cz

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…