Asi každý z nás má určité predstavy o osobe opačného pohlavia. Vieme, čo nás na druhej osobe priťahuje a vzrušuje a čomu by sme dokázali odolať len veľmi ťažko. Každý to má samozrejme inak a veci, ktoré obdivujeme na druhých ľuďoch sú veľmi individuálne.

Existujú ale znaky, ktoré na mužoch ocení takmer každá žena a určite ju to nenechá chladnou. Poďte sa pozrieť na 7 vecí, ktorým na mužovi neodolá takmer žiadna žena!

1. Žily na rukách, najmä predlaktí:
Krásne, vypracované, pevné a veľké ruky je to, čo očarí každú ženu. Vďaka pravidelnej aktivite sú na mužských rukách dobre viditeľné žily, ktoré pôsobia veľmi sexy. Práve veľké a vypracované ruky vzbudzujú dojem, že muž sa o ženu dokáže postarať a to je to, čo každá žena chce. Odvážneho chlapa, pri ktorom sa môže cítiť v bezpečí.

2. Dobrý v kuchyni:
Muž, ktorý vie variť? Tak to je rozhodne to, čo ocení každá! Láska ide aj cez žalúdok a neplatí to len pre pánov, ale aj pre dámy. Keď muž vyvinie iniciatívu a prekvapí svoju partnerku chutnou večerou, alebo upečením lahodného múčnika, tak o romantický večer má dvojica určite postarané.

3.Pery:
Krásne, plné, mäkké pery sú dokonalá predstava. Bozky s takýmto mužom sú vzrušujúcim potešením. Už len pri pohľade na takéto plné mužské pery v ženách môže vzbudzovať predstavu romantického a vášnivého bozkávania.

4. Žiarlivosť:
Práve žiarlivosť je niekedy veľkým kameňom úrazu pre viaceré vzťahy, avšak teraz nehovoríme o prehnanej, chorobnej žiarlivosti. Reč je o milej, nenásilnej forme žiarlivosti, kedy žena vidí, že jej partnerovi na nej naozaj záleží a chce si ju chrániť pred ostatnými chlapmi ako oko v hlave. Vidieť, že si na nás náš partner dáva pozor je sexy a túži po tom každá žena.

5. Briadka:
Existujú ženy, ktoré uprednostňujú upravených a dokonale oholených mužov, avšak potom je tiež skupina žien, ktoré jemnú nedbanlivosť určite ocenia. Pekná briadka pôsobí veľmi mužne a niekedy až drsne, čo je pre viaceré dámy veľmi lákavé a sexy. Takýto muž im zväčša pripadá veľmi silný a nebojácny, vďaka čomu sa pri ňom cítia bezpečne.

6 Vôňa:
Pri vôni nemáme na mysli typy, pri ktorých je potrebné vyvetrať v miestnosti, pretože to so svojou voňavkou prehnali. Ženy uprednostňujú na mužoch ich prirodzenú mužskú vôňu, ktorá sa jemne mieša s parfémom, ktorý používajú. Takáto jemná kombinácia pôsobí na ženy ako afrodiziakum.

7. Hanblivosť:
Každá žena ocení sebavedomého muža, ktorý sa o ňu vie postarať. Primeraná hanblivosť je ale to, čo vnáša do vzťahu korenie. Pre ženu je veľmi príťažlivé, keď muž nepôsobí ako suverénny alfa samec, ale ako sebavedomý muž, ktorý ale v niektorých situáciách vie prejaviť svoju hanblivosť a ostych. Práve toto je pre ženy kombinácia, ktorej nedokážu odolať.

ZDROJ: lajk.iprima.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…