Zodiac signs Scorpio. Vector illustration of the girl.

Škorpión je ôsme znamenie zverokruhu a patrí ľuďom narodeným medzi 23.10. a 22.11. O tomto znamení sa vie, že vedia naozaj prekvapiť ako v dobrom, tak aj v zlom. Často krát sa s nimi spája ich povestný chvost, ktorý vás vie zozadu poriadne bodnúť.

Hovorí sa, že by sme sa nikdy nemali stopercentne spoliehať na škorpiónov, lebo ako už bolo spomínané, vedia človeka priamo, nečakane a bolestivo bodnúť. Na ľudí môžu pôsobiť úplne inak, akí v skutočnosti sú. Čo ich však vyzdvihuje a robí z nich lepším znamením je ich priamosť a úprimnosť. Neradi chodia okolo horúcej kaše a neznášajú klamstvá.

K tomu, aby sa vyhli falošným ľuďom im pomáha ich intuícia a schopnosť odhadnúť človeka na prvý pohľad. Samozrejme aj v tomto sa môžu občas mýliť, a to ich môže veľa krát dostať do nepríjemných situácií.

Škorpióny chcú byť najlepší a vo všetkom vynikať. To však požadujú aj od ostatných, hlavne od svojich priateľov, ktorých si veľmi poctivo vyberajú. Skrz všetkého sú ale ideálnymi partnermi. Aj keď v sebe majú viac žiarlivosti a neradi hovoria o svojich najhlbších citoch, nosia v sebe túžbu po trvácom a stabilnom vzťahu. Ich veľkým plusom je vernosť, na ktorej im záleží, a ktorú očakávajú aj od svojho partnera či partnerky.

Človek s týmto znamením je po väčšine racionálny a realista, ktorý stojí stále pevne nohami na zemi. S ich intuíciou a schopnosťou odhaliť klamstvá či podvody pomáhajú svojím najbližším pri tom, aby sa vyhli všetkej neprávosti, ktorá na nich číha.

Ak si škorpión niečo zaumieni, tak si za tým bezhlavo a na sto percent ide. Ak náhodou padne alebo prehrá, ihneď sa postaví na nohy a ide znovu zvíťaziť. Ak sa chcete rozprávať so škorpiónom o jeho finančnej situácii či o tom, čo koľko stálo, tak ste na nesprávnej adrese. Túto časť života si totiž veľmi strážia. Nie sú márnotratní, avšak milujú dobrodružstvá, za ktoré si veľmi radi zaplatia.

O cieľavedomosti a priebojnosti tohto znamenia sa môžeme presvedčiť aj skrz celebrít, ktoré sa narodili ako škorpióny. Sú to napríklad Julia Roberts, Bill Gates, Leonardo Dicaprio aleobo slávny umelec Pablo Picasso.

ZDROJ: electropiknik.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…