The map, 2013, based on 1.1 billion users

Informoval o tom vedúci tlačového oddelenia strany Smer-SD Ján Mažgút v tlačovej správe.

„Oni rozkladajú vnútornú bezpečnosť štátu, oni odovzdávajú bezpečnosť toho štátu do rúk cudzích ľudí. Oni rozkladajú hodnoty. Veď my sme ľavicová strana, ja rešpektujem aj sexuálne menšiny, hoci viete, že to nie je nejaká prioritná téma pre nás,“ uviedol Fico.

„Prvý prišiel minister hospodárstva, ktorý povedal, že bude v detskej izbe vyšraubovať žiarovky, aby mu dieťa nesvietilo v izbe. Vynikajúci nápad hodný 21. storočia. Potom prišla pani Remišová, pravdepodobne otužuje niekde v zime, hovorí, že treba znižovať teploty v izbách,“ podotkol predseda Smeru.

„Najnovšie odporúčania však prinieslo ministerstvo hospodárstva ako šetriť pri varení, pri pečení a pri chladničke. Zároveň sa vládni činitelia pridali k myšlienke, že nebudú rešpektovať návrh Ruska, aby Slovensko platilo za plyn v rubľoch. My nie sme Ukrajinci a Ukrajinci nebojujú za nás. My s touto vojnou na Ukrajine nič nemáme. Ako politická strana Smer – sociálna demokracia sa predovšetkým staráme o životnú úroveň na Slovensku a o to, aby ľudia mali čím kúriť, aby mali teplú vodu, aby svietili a aby za to platili primerané ceny, ktoré si môžu dovoliť zo svojich platov. Preto vyzývame vládu Slovenskej republiky a vyzývame prezidentku, nech sa zaradia do múdrych krajín Európskej únie, nie sprostých. Nech prestanú počúvať pokyny a rozkazy zo Spojených štátov a nech nájdu také riešenie, aby Slovensko bola krajina, ktorá naďalej bude zásobovaná tak plynom, ako aj ropou,“ uzavrel Fico.

zdroj: strana-smer.sk

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…