Man proposing to his beloved with beautiful engagement ring, closeup

Žiadosť o ruku býva zvyčajne jedna z najpríjemnejších udalostí, ktoré ľudia vo svojom živote prežijú. Žiaľ, nie vždy dopadne žiadosť o ruku ideálne. Niekedy nastávajú chvíle, keď si žena nie je istá, či je už pripravená vstúpiť do manželstva a tak svojho priateľa odmietne. Následne je už len čisto na mužovi, ako sa s odmietnutím zmieri.

V Astane, hlavnom meste Kazachstanu bola nedávno uverejnená správa o tragickej udalosti, kedy muž- učiteľ Shyngys Bekenov (26), nezniesol odmietnutie svojej priateľky po žiadosti o ruku. Nazerka Bekzhanová, iba 21-ročná žena, nedávno absolvovala lekársku univerzitu v Kazachstane.

Len čerstvá absolventka, ktorá mala mnoho ideálov do života sa žiaľ už lekárskej praxe nedočká. Polícia takmer s istotou tvrdí, že musela svojho partnera odmietnuť, nakoľko vzal nôž a v inkriminovanú noc jej počas toho, ako sedeli v aute odrezal hlavu.

Po spáchaní tohto ohavného činu sa sám pokúsil o samovraždu bodnutím do brucha. Pred tým, napísal ešte list na rozlúčku, kde uviedol žiadosť, aby ich pochovali spolu. Benkovo bodnutie sa však nestalo pre neho smrteľným. Momentálne sa nachádza v nemocnici vo vážnom, no stabilizovanom stave. Po vyliečení ho čaká sú a vzatie do väzby.

Za vraždu, ktorú spáchal mu podľa zákona hrozí minimálne 15 rokov odňatia slobody. Jeho list definitívne potvrdil, že ženu zavraždil preto, lebo si ho odmietla vziať. Mŕtve telo dievčiny sa našlo vo vozidle pri priehrade na okraji obce Tasboget, ktoré leží 5 kilometrov vzdialené od mesta Kyzylorda.

„Rodičia mladej ženy boli proti tomuto manželstvu. Ale prečo ju zabil? Sme v šoku. Nič takéto sme nečakali,“ uviedla suseda zavraždenej lekárky, ktorá po škole získala svoju prvú prácu v zdravotnom stredisku. „Nemôžem pochopiť, ako to mohol urobiť,“ dodal učiteľov kamarát.

ZDROJ: metro.co.uk

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…