Ryby majú nápaditú a emocionálne dispozíciu, a často vedia svoje myšlienky dobre skryť od okolitého sveta. Sú to jemní, milujúci ľudia, ktorí sa starajú o iných ľudí a majú srdce zo zlata. No ľahko sa môžu dostať do pasce svojich vlastných protichodných pocitov a myšlienok. Radí sa snažia uniknúť z reality, pretože majú hlboký svet k preskúmaniu. Ryby sú rozhodne snílkovia zverokruhu, a majú silné kreatívne myslenie. Často sa však cíti nepochopení ľuďmi okolo nich a môžu ľahko prepadnúť depresii, ak cítia, že ich hlas nie je počuť.

Ryby majú veľa čo ponúknuť svetu, a každý z nás by sa mohol veľa čo naučiť z toho vysoko intuitívneho znamenie, ak sa snažíme im porozumieť.

Prečo je ryba znamenie, ktorému je najťažšie rozumieť?
Túži po tom, aby im ľudia rozumeli ale nemajú vždy tie správne slová k dispozícii, aby nimi vyjadrili, ako sa cíti alebo čo potrebujú. Veľa času trávi vo svojich hlavách, čo sťažuje okolia, nadviazať s nimi kontakt. Ryby sa dokážu otvoriť, ale je k tomu potrebný čas. Musíte s nimi zaobchádzať s láskou, rešpektom a pochopením, a budete mať ich dôveru vraz dva. Ak začnete hovoriť o fantáziu, umenia alebo niečom inom tvorivým, ihneď uvidíte ako ožijú a zapojí sa do rozhovoru.

Ryby rady utekajú z reality.
Rýchlo sa prestanú zaujímať o moderný svet, pretože sa im to zdá vyčerpávajúce sa tým zaoberať. Rady utekajú do sveta svojich myšlienok, preto môžu často pôsobiť rezervovane až hrubo. Ak je v tomto budete chápať, bude oveľa jednoduchšie sa s nimi priateliť, keď budú vo svojom svete.

Chcú byť blízko pri ľuďoch, ale boja sa, že ich zrania.
Vzhľadom k tomu, ryby majú starostlivú povahu, ľudia to často využívajú. Chcú mať blízke vzťahy, ale preto že sa často v minulosti popálili, nevedia sa zbaviť strachu zo zrady. Keď im dáte šancu, a otvorte sa im, vznikne medzi vami krásny vzťah, či už romantický alebo platonický.

Nosia svoju dušu na rukávoch
Ryby sú vysoko emocionálne tvory, sú ochotní darovať svoje srdce tomu, kto to potrebuje. Ľahko sa zamilujú, preto sú aj ľahko zraniteľné. Snaží sa v ľuďoch vidieť len to najlepšie. Akonáhle si ich dostanete na zlú stranu, odpustí vám ale nezabudnú. Ryby majú vysoké očakávania vo vzťahoch, a dosť nízke štandardy. Chcú veriť v dobro v ľuďoch, ale po popálení sa ich trpezlivosť začne značne zmenšovať.

Potrebujú veľa času osamote
Ryby sa rýchlo vyčerpajú okolitým svetom a potrebujú dostatok času na dekompresiu a dobíjanie zo všetkých protichodných energiu z vonku. Aj oni túžia po podpore a láske po druhých, takže potrebujú zdravú rovnováhu samotného času a sociálneho času. Nezáleží na tom, či ste priatelia alebo milenci, nikdy ich nenechajte zájsť príliš ďaleko. Koniec koncov, ryby by neprežili bez vzťahov. Ale bez samoty tiež nevedia fungovať.

Sú vysoko nezávisle
Ryby milujú blízke vzťahy, ale ktorých jadrom je, ak fungujú samy. Vo vzťahoch sú zahltené a majú vysoké očakávania, ale potrebujú čas osamote, aby si premysleli, čo ich robí šťastné. Nechcú sa odcudziť od ostatných, ale niekedy jednoducho nemajú k dispozícii energiu, aby sa pozerali na inú osobu než na seba samého. Neradí sa spoliehajú na niekoho iného ako na seba. Radšej používajú svoje vlastné zdroje a energiu, aby sa veci pohli.

zdroj: myjsmezeny.cz / powerofpositivity.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…