The map, 2013, based on 1.1 billion users

Poplach sa spustil minulú sobotu popoludní na tuniskej pláži Kelibia. Rodičia zrejme stratili kontrolu nad ročným dievčatkom v nafukovacom kolese a prúd ho odniesol do mora. Podľa miestnych zdrojov sa dostala viac ako kilometer od pevniny, kým sa ju podarilo zachrániť.

Dievča v nafukovacom kolese zachránili príslušníci tuniského úradu civilnej ochrany a zo zásahu bolo urobené video, ktoré teraz koluje na sociálnych sieťach.

Na záberoch nakrútených z vodného skútra je vidieť muža, ktorý pláva, aby dievčatko vyzdvihol, a potom ho odovzdáva mužovi na skútri. Tuniské médiá uvádzajú, že dievčatko sa našlo necelú míľu (menej ako 1,6 km) od pobrežia.

Tuniské miestne úrady potvrdili tento incident pre miestnu rozhlasovú stanicu Shem FM a uviedli, že dievčatko odfúkol silný vietor z pobrežia, keď jej rodičia nedávali pozor.

Nie je jasné, čím boli rodičia rozptýlení, ako dlho nevenovali pozornosť svojmu dieťaťu ani kedy im dieťa zmizlo z dohľadu. Úrady len pridali varovanie pre rodičov, aby svoje deti ani na chvíľu nespúšťali z dohľadu. Najmä v čase, keď je počasie pri mori veľmi premenlivé.

zdroj: novinky.cz

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…