V dnešnej dobe je čistota neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Chceme byť čistý, upravený, pôsobiť príjemne a hlavne sa vyhnúť nežiaducím kožným chorobám, ekzémom. Vedci tvrdia, že podĺa toho, čo si ako prvé umývate, vedia odhaliť váš charakter. Funguje to lepšie ako horoskopy a predpovede. Tak sa poďte na to pzrieť!

Podpazušie:
Ak si ako prvé umývate podpazušie, značí to, že nie ste lenivý ale na opak robotný. K veciam sa staviate zodpovedne a nikdy neodmietnete pomôcť. Ste ľahko využiteľným terčom, pre vaše dobro a dôveru, ktorú vkladáte do ľudí.

Uši:
Ľudia, ktorí si umývajú uši ako prví sú takou zaujímavou zmeskou. Zaujímajú ich všetky novodobé vymoženosti sú bystrí a chápavý. No často im to kazí ich arogantnosť, neustúpčivý a sebaistý.

Plecia:
Umývanie pliec značí, že nemáte jasno vo vašich rozhodnutiach a veľmi dlho trvá kým vyslovite verdikt teda voľbu. Ťažko pritiahnete nových ľudí k sebe ale vám to nevadí, máte radi samotu. Môžu vás sprevádzať depresie. Vďaka tymto stavom môžete ľahko prísť o peniaze. Potrebujete niekoho, kto vám pomôže aj v ťažkých časoch.

Tvár:
Pokiaľ aj vy najskôr začínate s umývaním tváre, tak u vás veľkú rolu zohrávajú práve peniaze. Vo vašej hlave neustále riešite kde a ako ich zarobiť, aby ich bolo dostatok pre vás a vašu rodinu. Dbáte na deti a ich výchovu a budúcnosť. Nevyhýbate sa ani opravám, kúpe alebo prerábke. taktiež to značí o tom, že títo ľudia sú veľmi kamarátský, prívetivý a ctižiadostivý. Nemusite sa báť, že vaše tajomstvo u vás nebude v bezpečí. A v posteli sa nudiť tiež nebudete.

Intímne partie:
Kto si ako prvé umýba intímnú oblasť, má o sebe vysoký názor. Vyžarujú s*xuálnú energiu a sú príťažliví. Ľudí si držia ďalej od tela. Sú nedôverčíví a až časom sa ukáže s kým zostanú v kontakte. A na posteľné hrátky sú ako stvorení.

Nohy:
Takýto človek je radšej v úzadí, hlavu má plnú myšlienok a ideí. Neúspech je pre neho brzda. Všetko má svoj harmonogram a plán. Ide systematicky a nemá rád neporiadok vo veciach.

Vlasy:
Ak sú vašou prvou voľbou vlasy, tak ste nespútaný umelec. Ste voľnomyšlienkár a nechávate sa unášať životom. Srdce je váš najlepší radca. Vaše rozýmanie a snenie môže niektorým ľuďom pripadať ako lenivosť. Až tak sa nemýlia, avšak ak si niečo stanovíte, pojdete na 1000%.

Hruď:
Títo ľudia sú priamí a úprimní. Nemajú čas na snenie a využívaju logiku a vždy sa snažia všetko riešiť mimo horúcej hlavy. Nevyčkávajú ale konajú.Ich priatelia sú ich protiklady, umelci a kreativci.

Šija:
Toto miesto sa vyznačuje tým, že je stredobodom pozornosti a presne to si myslia aj ľudia, ktorí si ho umývajú ako prvé. Nezáleží im na nikom iba na sebe. Snažia sa upriamiť všetku pozornosť na ich osobu.

Zamyslite sa nad tým, ktorú časť si umývate vy ako prvú a čo to vlastne odrzkadľuje.

zdroj: takprosto.cc 

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…