Robotník Peter zverejnil na sociálnej sieti Facebook list adresovaný premiérovi Slovenskej republiky. Premiéra Igora Matoviča vyzýva v tomto liste na súboj, či už slovný alebo skutočný. Obviňuje ho tiež za to, že kvôli nemu stratil prácu svoju prácu. Premiéra Igora Matoviča vo svojom liste označil za psychopata a zbabelca, ktorý sa skrýva za moc. Tvrdí, že ak jeho výzvu neprijme, nájde si ho a všetky škody zosobní.

Myslí to vážne?

“Nie som bitkár a nebil som sa už asi 30 rokov. Nie som ani politológ a ekonóm. Napriek tomu ťa vyzývam do duelu! Čas a miesto si urči ty, ale čo najskôr!” píše hneď v úvode liste robotník Peter s tým, že kvôli premiérovi Igorovi Matovičovi prišiel o prácu.

Dnes som poslal zbabelcovi výzvu na súboj. Keď vidím, že s Vami (česť výnimkám!) sa nedá nič rozumné urobiť, tak budem robiť niečo aspoň sám. Síce je to zrejme nerozumné, ale som presvedčený, že je to lepšie ako nič! Môžete mu to poslať aj na jeho facebook, aby sa potom nevyhováral, pokračuje nahnevaný Peter

 

Pod jeho výzvou premiérovi Matovičovi sa okamžite objavili viac ako stovky komentárov a odvážnemu robotníkovi vôbec nič nedarovali. Niektorí ľudia dokonca píšu o vyhrážaní sa Matovičovi. Na mysli mali jeho slová ako by bez váhania potiahol spúšť!

Podobné články

POZOR! V tomto jogurte sa našiel rakovinotvorný pesticíd, výrobca ho sťahuje z trhu!

Spoločnosť Lactalis CZ, materská spoločnosť mliekarní Kunín a Klatovy, sťahuje z trhu…

POZOR! Mikasov úrad varuje: Ak máte doma tento nebezpečný výrobok, okamžite ho vráťte do predajne!

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR upozorňuje na nebezpečný výrobok – NABERAČKA NA…

Slovák svojim nákupom poriadne rozosmial predavačku: Neuveríte, čo priniesol k pokladni!

Na stránke venovanej anonymným priznania zamestnancov obchodného reťazca LIDL sa nedávno objavil…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…