Robotník Peter zverejnil na sociálnej sieti Facebook list adresovaný premiérovi Slovenskej republiky. Premiéra Igora Matoviča vyzýva v tomto liste na súboj, či už slovný alebo skutočný. Obviňuje ho tiež za to, že kvôli nemu stratil prácu svoju prácu. Premiéra Igora Matoviča vo svojom liste označil za psychopata a zbabelca, ktorý sa skrýva za moc. Tvrdí, že ak jeho výzvu neprijme, nájde si ho a všetky škody zosobní.

Myslí to vážne?

“Nie som bitkár a nebil som sa už asi 30 rokov. Nie som ani politológ a ekonóm. Napriek tomu ťa vyzývam do duelu! Čas a miesto si urči ty, ale čo najskôr!” píše hneď v úvode liste robotník Peter s tým, že kvôli premiérovi Igorovi Matovičovi prišiel o prácu.

Dnes som poslal zbabelcovi výzvu na súboj. Keď vidím, že s Vami (česť výnimkám!) sa nedá nič rozumné urobiť, tak budem robiť niečo aspoň sám. Síce je to zrejme nerozumné, ale som presvedčený, že je to lepšie ako nič! Môžete mu to poslať aj na jeho facebook, aby sa potom nevyhováral, pokračuje nahnevaný Peter

 

Pod jeho výzvou premiérovi Matovičovi sa okamžite objavili viac ako stovky komentárov a odvážnemu robotníkovi vôbec nič nedarovali. Niektorí ľudia dokonca píšu o vyhrážaní sa Matovičovi. Na mysli mali jeho slová ako by bez váhania potiahol spúšť!

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…

Známa rómska veštkyňa odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu v roku 2022! Veľa z nich…

Rok 2021 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným…