Práve sa stalo

Chorvátskym mestom Knin otriasla v utorok popoludní obrovská tragédia. Otec nechal svojho päťročného syna na zadnom sedadle auta, kým išiel do práce. Keď si o niekoľko hodín neskôr na chlapca spomenul, bolo už neskoro.

Tridsaťdvaročný muž, povolaním profesionálny vojak, každé ráno vozil svojho syna do škôlky. Nechal ho tam a potom zamieril rovno do práce. V utorok sa však stalo niečo neočakávané.

Cestou do škôlky mu šéf zavolal na mobil a okamžite ho zavolal do kasární. Muž bol zrejme taký roztržitý, že zabudol na svojho syna a zamieril rovno do práce. Zaparkoval auto a odišiel. Chlapec medzitým pravdepodobne zaspal na zadnom sedadle.

Úplne pohltený svojimi pracovnými povinnosťami na dieťa ani nepomyslel. Spomenul si až po tom, čo mu o 15.00 hod. zavolala manželka a spýtala sa, kde je ich syn a prečo nie je v škôlke. Až vtedy si muž uvedomil, že na chlapca zabudol a nechal ho v aute. Keď k nemu dobehol, dieťa už bolo mŕtve.

Podľa chorvátskych médií je priťažujúcou okolnosťou to, že išlo o auto s tmavými sklami. Chlapca nebolo zvonku vidieť. Podľa chorvátskej webovej stránky Sibenski navyše auto stálo celý deň na slnku a teploty v meste sa v ten deň pohybovali okolo 28 stupňov.

Tamojšia polícia začala vyšetrovanie s cieľom objasniť okolnosti utorkovej tragédie. Podľa webovej stránky nešlo o problémovú rodinu. Armáda si cení otca zosnulého chlapca ako dobrého a starostlivého človeka, skutočného profesionála.

zdroj: sibenski.slobodnadalmacija.hr

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…