Práve sa stalo

Chorvátskym mestom Knin otriasla v utorok popoludní obrovská tragédia. Otec nechal svojho päťročného syna na zadnom sedadle auta, kým išiel do práce. Keď si o niekoľko hodín neskôr na chlapca spomenul, bolo už neskoro.

Tridsaťdvaročný muž, povolaním profesionálny vojak, každé ráno vozil svojho syna do škôlky. Nechal ho tam a potom zamieril rovno do práce. V utorok sa však stalo niečo neočakávané.

Cestou do škôlky mu šéf zavolal na mobil a okamžite ho zavolal do kasární. Muž bol zrejme taký roztržitý, že zabudol na svojho syna a zamieril rovno do práce. Zaparkoval auto a odišiel. Chlapec medzitým pravdepodobne zaspal na zadnom sedadle.

Úplne pohltený svojimi pracovnými povinnosťami na dieťa ani nepomyslel. Spomenul si až po tom, čo mu o 15.00 hod. zavolala manželka a spýtala sa, kde je ich syn a prečo nie je v škôlke. Až vtedy si muž uvedomil, že na chlapca zabudol a nechal ho v aute. Keď k nemu dobehol, dieťa už bolo mŕtve.

Podľa chorvátskych médií je priťažujúcou okolnosťou to, že išlo o auto s tmavými sklami. Chlapca nebolo zvonku vidieť. Podľa chorvátskej webovej stránky Sibenski navyše auto stálo celý deň na slnku a teploty v meste sa v ten deň pohybovali okolo 28 stupňov.

Tamojšia polícia začala vyšetrovanie s cieľom objasniť okolnosti utorkovej tragédie. Podľa webovej stránky nešlo o problémovú rodinu. Armáda si cení otca zosnulého chlapca ako dobrého a starostlivého človeka, skutočného profesionála.

zdroj: sibenski.slobodnadalmacija.hr

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

Filmový svet zasiahla ŠOKUJÚCA správa: 67-ročný známy herec zomrel pri autonehode!

Leslie Jordan, obľúbený komik a herec známy zo seriálu Will a Grace,…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 80 rokov zomrel spevák legendárnej skupiny, ktorej hity poznajú všetci!

Zomrel populárny taliansky spevák Franco Gatti, zakladajúci člen legendárnej popovej skupiny Ricchi…