The map, 2013, based on 1.1 billion users

Nemeckým mestom Neuenbürg v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko otriasol tragický prípad rodiny Pattiovcov. Päť sestier, z ktorých štyri sú maloleté, sa stalo sirotami. Rodičia a najstarší brat dievčat podľahli koronavírusu.

Podľa týždenníka Focus a denníka Bild ani jeden z nich nebol očkovaný.

Ako prvý sa nakazil 30-ročný syn Massimiliano. Koncom novembra sa necítil dobre. Mal horúčku a problémy s dýchaním. Urobil si teda test, ktorý bol pozitívny.

Mladý muž nešiel k lekárovi. Rozhodol sa pre samoliečbu. Ale 3. decembra zomrel v spánku.

Druhou nakazenou v rodine bola deväťročná Alexia, najmladšia zo sestier. Na rozdiel od svojho brata však mala mierny priebeh a teraz sa jej darí dobre, píše denník Bild.

Jej otec Claudio (58) a matka Rita (49) však ochoreli hneď po nej a ich stav sa každým dňom zhoršoval. Obaja skončili v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti a napriek všetkej starostlivosti sa ich stav zhoršoval.

Ako prvý upadol do kómy otec rodiny. Rite sa podarilo skontaktovať s Lucianom (39), manželovým synom z prvého manželstva, aby jeho nevlastným sestrám oznámil, že ich otec je na tom veľmi zle.

Tiež upadla do kómy. Zomrela 13. decembra, jej manžel o dva dni neskôr. “Nemohli sme sa s nimi ani rozlúčiť,” povedal Luciano pre denník Bild.

Najstaršia zo sestier, 24-ročná Daisy, teraz žije samostatne. Zvyšné štyri neplnoleté dievčatá Cindy (17), Joy (16), Amy (12) a Alexya zatiaľ bývajú u tety.

Všetci sú traumatizovaní a odmietajú sa vrátiť do domu, ktorý obývali so svojimi rodičmi. Luciano a Daisy v súčasnosti rokujú s úradmi o tom, aby boli dievčatá umiestnené do ich starostlivosti.

Pohreb rodičov a najstaršieho brata sa konal minulú stredu. Luciano sa dal zaočkovať hneď po smrti svojho otca. “Bola chyba, že to naša rodina neurobila,” povedal.

 

zdroj: focus.de

 

Podobné články

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

JE TO TU: Vláda schválila nové opatrenia, ktoré budú platné od pondelka 19. januára!

Od 19. januára budú na Slovensku s obmedzeniami otvorené všetky školy, prevádzky,…

MIMORIADNA SPRÁVA: Vláda schválila nové opatrenia, majú platiť od soboty!

Nové opatrenia majú platiť od soboty 26. februára. V prvej fáze uvoľnenia…

Horúca správa! Úrad verejného zdravotníctva: Povinné očkovanie je nevyhnutné!

Príkladom je návrat epidémií osýpok po 20 rokoch, ktoré boli zaznamenané na…