Práve sa stalo

V piatok večer zatkli nemeckú vodičku, ktorá vo štvrtok popoludní zrazila päťčlennú rodinu prechádzajúcu cez cestu v meste Santo Stefano di Cadore v severotalianskom regióne Benátsko.

Traja ľudia vrátane dvojročného chlapca zahynuli.

Podľa karabinierov je 31-ročná žena zadržiavaná v ženskej väznici v Benátkach. Vo vysokej rýchlosti stratila kontrolu nad svojím vozidlom a zrazila sa s rodinou z oblasti Benátok, informovali karabinieri. Zabila dvojročného chlapca, jeho 48-ročného otca a 65-ročnú babičku. Matka dieťaťa bola prevezená do nemocnice, ale jej život nebol ohrozený. Starého otca, ktorý tiež cestoval s rodinou, museli ošetriť pre silný šok.

Brat išiel vpredu na bicykli

Ďalšie dieťa, brat zosnulého chlapca, sa dokázalo zachrániť, pretože jazdilo na bicykli v určitej vzdialenosti od svojich rodičov. V čase nehody bolo v centre Santo Stefano di Cadore veľa ľudí, zatiaľ čo prebiehala smútočná bohoslužba.

Vodič bol zatknutý za “pouličnú vraždu”. Z nehody vyviazla s menšími zraneniami a bola ošetrená v nemocnici v meste Pieve di Cadore. Bola podrobená testu na alkohol a drogy. Stále sa preveruje, či pred nehodou používala za volantom smartfón.

Nenašli sa žiadne stopy po šmyku

Šokovanú ženu vypočúvali karabinieri prostredníctvom tlmočníka. Nemecké konzulárne úrady v Taliansku boli informované. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že jazdila vysokou rýchlosťou. Na vozovke sa nenašli žiadne stopy po šmyku.

zdroj: todaytimeslive.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…