The map, 2013, based on 1.1 billion users

Muž bol identifikovaný ako podozrivý z vraždy a samovraždy, pri ktorej v pondelok v okrese St. Louis zomrela žena a jej dve deti a tretie bolo zranené.

Policajný náčelník v St. Ann Aaron Jimenez uviedol, že 34-ročný Coleman McIlvain zastrelil svoju priateľku a tri jej deti a potom obrátil zbraň proti sebe, pričom zabil ženu, dve z detí a seba. K streľbe došlo včera večer okolo 20.00 h na Jane Avenue v St. Ann, neďaleko ABC Ballpark.

Polícia uviedla, že násilie sa začalo včera večer po hádke, keď sa McIlvainova priateľka snažila presvedčiť ho, že pil a nemal by odchádzať v aute. Polícia uviedla, že McIlvain zastrelil svoju priateľku, jej 14-ročného syna a jej 5-ročného syna. Ženina 9-ročná dcéra bola postrelená do ľavej ruky, ale utiekla k susedom a streľbu prežila.

“Dcéra potom pozorovala, ako priateľ strelil jej mamu do tváre, a potom mala tú reakciu boja alebo úteku,” povedal Jimenez o dievčatku, ktoré prežilo. “Jej rozum bol úžasný, aby vedela, že treba odtiaľto ujsť. A on vystrelil približne sedem rán, aby sa ju pokúsil zabiť. Jednou guľkou ju zasiahol do ľavej ruky.”

Susedia pre News 4 uviedli, že dvojica sa často hádala, ale včera to bol normálny deň. Povedali, že videli McIlvaina a jedno z detí pracovať na dvore a rodina sa na dvore pripravovala na oslavu 4. júla.

“Pretože krvácala, bola celá od krvi, a ja som sa spýtala, či ťa ešte niekde udrelo?” povedala suseda Gwen Connellyová, keď si spomenula na tú noc. “Povedala, že si to nemyslím, ale bola celá od krvi, tak sa spýtala: Prečo sa to stalo práve mne?”

Spravodajská stanica News 4 pátrala po trestnej minulosti strelca a zistila, že v roku 2020 bol McIlvain zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu v Oklahoma City, obvinený z jazdy v protismere na diaľnici, spôsobil haváriu s prevrátením a potom sa pokúsil utiecť pred políciou.

V minulosti bol tiež odsúdený za únos a útok so smrtiacou zbraňou, všetko v Oklahome.

Ďalšie dieťa bolo zabité pri streľbe v pondelok v okrese St.

zdroj: fox34.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…