V živote spraví človek množstvo chýb, ale niektoré môžu dopadnúť tragicky. To sa stalo aj v prípade otca, ktorý počas stráženia svojho syna zaspal. Táto chyba sa stala pre jeho syna osudnou.

Carmine z USA sa vo svojich dvadsiatich rokoch stal otcom. Starostlivosť o malého Lucasa bola pre mladých a neskúsených rodičov často náročná, ale obaja k nej pristupovali zodpovedne a snažili sa. Bohužiaľ, niekedy stačí jediná chyba…

Mladí rodičia Carmine a Hayley boli naozaj šťastní. Veľmi sa tešili na narodenie svojho syna a po narodení sa o neho zodpovedne a s veľkou láskou starali. Vypadali ako dokonalá rodinka. V jeden deň sa ich život obrátil naruby, kvôli jedinej chybe, ktorá spôsobila tragédiu.

Starostlivosť o malého syna bola vyčerpávajúca pre oboch rodičov. Jedného dňa bola matka Hayley dosť unavená a rozhodla sa ísť si ľahnúť o čosi skôr, pričom syna Lucasa nechala s Carminom, ktorý ho mal v náručí. Nebolo to prvý raz, čo ich nechala samých a nič zlé sa nikdy predtým nestalo, preto nemala strach.

No v ten deň bol nesmierne unavený aj Carmine, a pri pokuse uspať malého syna v náručí, zaspal on sám. Keď zaspal, Lucasa mal na svojej hrudi. Keď sa Hayley po čase zobudila, išla sa pozrieť na muža so synom. Avšak syna nikde nevidela, preto zobudila Carmina a spýtala sa ho, kde je Lucas.

Naskytol sa im šokujúci pohľad. Lucas bol zakliesnený medzi mužovým ramenom a operadlom na kresle, v ktorom zaspal. Na záchranu už bolo neskoro, pretože Lucas bol mŕtvy. Udusil sa.

Oboch rodičov to vzalo a Carmine si to neprestal vyčítať. Obaja sa začali liečiť z post traumatického stresu a musia navštevovať psychiatra. No tentoraz každý zvlášť, pretože sa po smrti ich syna rozišli.

ZDROJ: metro.co.uk

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…