The map, 2013, based on 1.1 billion users

Kriminalisti zo Zlínskeho kraja vyšetrujú rodinnú tragédiu, pri ktorej zomreli násilnou smrťou tri dospelé osoby v jednom z bytov vo Valašskom Meziříčí. Podľa polície sa v dvoch prípadoch podozrieva vražda a v jednom prípade samovražda.

O prípade píše portál TN.cz.

“Krajskí kriminalisti vyšetrujú násilnú smrť troch dospelých osôb v byte vo Valašskom Meziříčí,” oznámila polícia na Twitteri v noci z utorka na stredu. Polícia ešte stále zisťuje, čo sa presne stalo, ale podľa doterajších informácií sa jeden z obyvateľov bytu najprv dopustil dvoch vrážd a následne spáchal samovraždu.

“Na mieste zasahovala rýchla lekárska pomoc, ale tri nájdené osoby sa už nedali zachrániť,” uviedol hovorca záchranárov Jakub Omelka pre TN.cz. Záchranári museli privolať aj súdnu lekárku. “Jednalo sa o mladšiu ženu a starší pár,” povedal Omelka o obetách.

“Jedná sa o rodinnú tragédiu,” oznámila polícia, ale neuviedla bližšie informácie o rodinných vzťahoch zosnulých. “Nikomu nehrozí žiadne nebezpečenstvo,” uistila polícia.

Podľa údajov kriminalistov v Česku narastá počet vražd. Minulý rok sa ich zaznamenalo o 45 viac ako pred rokom. V apríli minulého roku sa napríklad muž z Prostějovska priznal k tomu, že zabil svojich súrodencov a otca.

 

zdroj: TN.cz, Policie ČR

 

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…