The map, 2013, based on 1.1 billion users

Policajti na Floride zatkli otca dvojročného chlapca, ktorý v auguste omylom zastrelil svoju matku. Dieťa našlo v batohu nabitú zbraň a vystrelilo guľku do hlavy svojej matky Shamayi Lynnovej, ktorá v tom čase viedla pracovný videohovor. V stredu o tom informovala agentúra AP.

Otec, ktorým je 22-ročný Veondre Avery, bol v utorok zatknutý a obvinený zo zabitia z nedbanlivosti a nesprávneho uloženia strelnej zbrane, uviedla polícia v Altamonte Springs.

Vyšetrovatelia uviedli, že zbraň bola v detskom batohu s motívom animovaného seriálu Paw Patrol, keď ju 11. augusta našiel jeho dvojročný syn. Nasledoval jediný výstrel, ktorý zasiahol matku do hlavy.

Prišiel som domov a všade bola krv.

Lynnina kolegyňa, ktorá s ňou bola v tom čase v kontakte prostredníctvom aplikácie Zoom, zavolala na tiesňovú linku a povedala, že niečo počula a potom videla ženu padať na zem.

“Práve som prišiel domov a keď som vošiel do izby… moja priateľka, ktorá pracovala na počítači, tam len tak leží a všade je krv,” povedal operátorovi podľa zverejnenej nahrávky hovoru.

Vtedy však už bolo zrejme neskoro. Avery oznámil, že Lynn nedýcha a že necíti jej pulz. Žena bola na mieste vyhlásená za mŕtvu.

Agentúra AFP napísala, že takéto tragédie sú v USA, žiaľ, bežné. Pripomenula septembrovú smrť dvojročného chlapca v Texase, ktorý našiel v batohu svojho príbuzného nabitú zbraň.

Podľa organizácie Everytown for Gun Safety, ktorá sa zasadzuje za prísnejšiu reguláciu zbraní, si “neúmyselné streľby” neplnoletých osôb vyžiadali len v tomto roku v USA 114 obetí. Od roku 2015 zaznamenala takmer 900 takýchto úmrtí.

zdroj: edition.cnn.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…