Všetci si niečo prajú. Mať viac peňazí, úspechu, šťastia a mnoho ďalších vecí, s ktorými by bol život jednoducho znesiteľnejším.

Nikoho život nie je perfektným a mať tajné želania je úplne prirodzenou vecou. Mnoho z týchto snov sa môže javiť, ako nesplniteľnými, a preto nikdy nepríde k ich realizácii. Stačí vedieť, že občas treba veľmi málo a prianie sa môže stať realitou rýchlejšie než by ste si mysleli.

Jedným z prostriedkov, ako si do domu pritiahnuť šťastie je Smejúci sa Budha, inak nazývaný aj Hoteie. Tento Budha je prínosom energie, šťastia a úspechu. Obohatí domácnosť o chýbajúcu srdečnosť a úsmevy. Najčastejšie býva zobrazený s plným mešcom peňazí, ako symbol blahobytu.

Je jedno v akej forme si ho zaobstaráte (stačí pokojne aj jeho obraz), no mal by byť umiestnený, čo najbližšie k dverám. Veľkou výhodou, prečo si tohto Smejúceho sa Budhu zaobstarať je, že je aj ochrancom detí.

Pokiaľ sa predsa len rozhodnete, že takýto doplnok v dome nechcete, existuje pre vás jednoduché riešenie, ako si želanie splniť bez akejkoľvek námahy. Stačí ak si pri pohľade na obrázok Budhu budete niečo priať (môže to byť naozaj čokoľvek, od nového auta po zdravie), potom označíte „páči sa mi to“ a budete to zdieľať. Na to, aby sa to splnilo pridajte ešte komentár.

Budha Hoteie sa o vaše prianie postará

ZDROJ: prirodajelek.cz

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…