The map, 2013, based on 1.1 billion users

Keď si predstavíme rodičovstvo, zvyčajne sa nám vybaví obraz starostlivých a zodpovedných opatrovateľov, ktorí sú pripravení obetovať všetko pre svoje deti. Žiaľ, realita nám niekedy kruto pripomína, že nie všetci rodičia tieto očakávania spĺňajú. Existuje skupina ľudí, ktorí si nielenže neplnia svoje rodičovské povinnosti, ale vedú aj nezodpovedný životný štýl, čím ohrozujú svoje deti. Taký bol aj prípad jednej 24-ročnej ženy, ktorá zanedbávala svoje deti.

Šokujúca udalosť

Dramatický incident v meste Oviedo na Floride už šokoval celý svet. Polícia v súčasnosti vyšetruje požiar auta, v ktorom boli deti. K tragickej udalosti došlo, keď matka kradla v neďalekom obchode.

Alicia Mooreová podľa zistení polície zámerne nechala svoje deti v zaparkovanom aute pred nákupným centrom, aby spolu s neznámym mužom vykradla neďaleký obchod. Obaja páchatelia hodinu realizovali svoj podlý plán bez ohľadu na bezpečnosť nevinných detí.

Celá tragédia nabrala na obrátkach, keď Alicia Mooreová vyšla z obchodu a videla, že jej auto zachvátili plamene. V tej chvíli žena opustila ukradnutý tovar a v panike sa vrhla k horiacemu vozidlu v snahe zachrániť svoje deti. Pristihli ju policajti. Ako sa čoskoro ukázalo, už dávno bola zaradená na zoznam hľadaných osôb.

Vďaka hrdinskému zásahu svedkov, ktorí neváhali skočiť do akcie, sa podarilo deti z horiaceho vozidla zachrániť. Ich vystrašené tváre pokryté popáleninami prvého stupňa odrážali traumu, ktorú prežili. Okamžite ich previezli do nemocnice, kde im poskytli intenzívnu lekársku starostlivosť, aby zmiernili ich utrpenie a zabezpečili čo najlepší zdravotný stav.

“Zatiaľ nebolo zistené, čo bolo príčinou požiaru. Ak by však Alicia Mooreová deti nezanedbala, je nepravdepodobné, že by sa zranili,” zdôraznili policajti.

Žena zatiaľ svoju vinu nepriznala.

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…