The map, 2013, based on 1.1 billion users

Tragická nehoda sa stala na železničnej trati medzi Novým Mestom nad Váhom a Myjavou, kde sa neoprávnene pohybovala žena vo vysokom štádiu tehotenstva.

Incident sa stal medzi Starou Turou a malou obcou Vadovce, kde muž, jeho tehotná manželka a ich syn sa vracali domov peši a prechádzali lesom po koľajniciach, aby sa vyhli premávke. V tom čase prechádzal po trati osobný vlak, ktorý osoby včas zaregistroval a vykonal nevyhnutné opatrenia na zabránenie stretu s nimi. Bohužiaľ, nešťastiu sa nedalo zabrániť, pretože žena zle odhadla bezpečnú vzdialenosť a vlak ju zrazil k zemi, kde zostala nehybne ležať. Žena bola v šiestom mesiaci tehotenstva.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne, Katarína Kuzmová, informovala, že rušňovodič bol schopný osoby včas zaregistrovať a vykonať nevyhnutné úkony, no kvôli brzdnej dráhe vlaku sa nehoda nedala zabrániť.

Hovorkyňa Železníc Slovenskej republiky, Ria Feik Achbergerová, uviedla, že k zrazeniu ženy došlo krátko pred pol siedmou večer na trati Stará Turá – Vadovce. Otec so synom sa včas vyhli nehode, no 38-ročná tehotná žena sa dostala do nebezpečnej situácie a z tragických okolností nehody sa už nedokázala dostať.

Hasiči z mesta Nové Mesto nad Váhom pomáhali zdravotníkom s ošetrením a transportom zranenej osoby do sanitky. “Vyslaní záchranári ju dokázali oživiť a v kritickom stave ju transportovali do nemocnice, kde bola v umelom spánku,” informovala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby, Alena Krčová. “Ide o tehotnú ženu, avšak napriek všetkým snahám lekárov sa ženu ani dieťa nepodarilo zachrániť,” uviedla Martina Holecová, hovorkyňa Fakultnej nemocnice v Trenčíne.

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…