Existuje veľa článkov a výskumov o tom, aký je cukor škodlivý. Každý deň ho jeme aj v jedlách, o ktorých ani netušíme, že v nich je. Vedeli ste napríklad, že v takých hranolkách je cukor? Neprijímať cukor vôbec sa dnes zdá takmer nemožné. Tento chlapec vyskúšal nejesť cukor jeden mesiac a pozrite sa, čo to s ním urobilo.

Pre bežných ľudí je veľmi náročné nejesť vôbec cukor. Zo začiatku sa môžu vyskytnúť niečo ako abstinenčné príznaky.

Sacha, ktorý pochádza v Holandska sa rozhodol, že skúsi mesiac žiť úplne zdravo. Zo stravy úplne vylúčil všetky éčka, cukor, alkohol a upravované látky. Svoj experiment nahrával a dokumentoval vo videu.

Toto video vám prinášame a môžete na ňom vidieť, že na začiatku experimentu sa Sacha cítil doslova zle, to kvôli daným abstinenčným príznakom. Cítil sa bez energie, sily a dokonca mu bolo aj zle. Po čase sa začal cítiť lepšie a náhle pocítil nával energie.

Pred experimentom absolvoval lekársku prehliadku, ktorej výsledky si zaznamenal, aby ich mohol porovnať s výsledkami po ňom. Budete prekvapení, ako veľmi sa mu zlepšil zdravotný stav. Výrazne schudol, upravila sa mu hladina cholesterolu v krvi, krvný tlak, a samozrejme aj hladina cukru.

ZDROJwww.youtube.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…