Ako rýchlo ubehlo leto. No nerozrušujme sa nad tým, pretože september je nádherný jesenný mesiac, kedy stačí, aby ste sa počas krásneho dňa posadili na terasu, urobili čaj a čítali knihu. Taktiež je to mesiac ideálny na konanie rôznych zmien, ktoré povedú váš život k lepšiemu.  Prinášame vám horoskop na druhú polovicu septembra. Čo vás čaká?

1. Baran:
Aby ste sa mohli ďalej pohnúť, musíte najprv zabudnúť na svoju minulosť. Budete mať veľa energie a hlavne veľkú túžbu niečo zmeniť. Platí to nielen pre prácu, ale aj vzťahy. Začnite niečo nové, chopte sa nových dôležitých životných rozhodnutí. Čo sa týka zdravotného stavu, nič vás neprekvapí. Aj s financiami budete na tom dobre. Otvorte však oči, spoznáte osobu, ktorá prevráti váš celý svet naruby.

2. Býk:
V septembri budete skôr skromnejší a budete si viesť záznamy o svojom majetku a peniazoch. Situácia sa nebude vyvíjať veľmi dobre, pretože peniaze vám budú chýbať, no snažte sa vyhýbať pôžičkám, lebo nebudete schopní ich splatiť. Očakávajte však aj dobré správy, ktoré vás potešia. Možno to bude dlho očakávaná svadba s vašim partnerom/partnerkou alebo pribudne do rodiny ďalšie dieťatko, možno získate pracovnú ponuku, o ktorej ste snívali už dlho.

3. Blíženci:
Opäť do vášho života príde niekto z minulosti a nabúra vám tak váš svet. Je však čas pohnúť sa ďalej. Dobrá rada pre vás: rešpektujte svoju minulosť, no nebojte sa ísť dopredu. Čo sa týka financií, budete na tom v pohode. Dokonca aj vo vzťahoch vám to bude klapať a vy sa budete cítiť oddýchnuto a plní sily.

4. Rak:
Chcete si už dlho kúpiť nejakú veľmi drahú vec, či už ide o auto alebo chladničku? Tak práve druhá polovica septembra je najideálnejší čas. S peniazmi nebudete mať problém, pretože si uchmatnete dobrý post v práci. Aktívne nadviažete vzťahy s rodinou a priateľmi, u ktorých vždy nájdete útočisko a spoľahlivú podporu. Niektorí z vás si zoberú dovolenku v luxusnej destinácií, iní zase peniaze ušetria.

5. Lev:
Zoberte konečne život do vlastných rúk a nalaďte sa na správny pracovný rytmus. Nezáviďte tým, ktorí na dovolenke už boli, aj vám sa dostane odpočinku, len musíte byť vytrvalí a musíte dokončiť vašu prácu. Na myseľ vám príde veľa dotieravých myšlienok, takže musíte riadne rozanalyzovať, čo sa deje. Druhá polovica jesene vám prinesie veľa príjemných  prekvapení, preto konečne otvorte oči a pozerajte sa na svet pozitívne.

6. Panna:
Čo sa týka financií, bude to pre vás sľubné obdobie. Nájdete si nový zdroj príjmov a možno zdedíte dedičstvo po niekom, o kom ste dlho nepočuli. Dostanete taktiež veľa darov a budete schopní si splniť svoje túžby. September bude pre vás mesiacom zmien, bez ohľadu na to, aké sú, výsledok bude vždy pozitívny. Zapojte sa do nových projektov, no nezabudnite na vaše domáce práce a záležitosti.

7. Váhy:
Musíte urobiť všetko pre to, aby bol váš život šťastnejší a krajší. Nenechajte sa ovplyvniť jesennou depresiou, pretože váhy sú od prírody optimistické. Stretávajte sa s ľuďmi, priateľmi novými či starými. Aj váš osobný život bude hrať šťavnatými farbami. Nenechajte sa vystrašiť náhlymi zmenami nálady, ktoré vás budú ovplyvňovať a možno vás vystrašia.

8. Škorpión:
Otvorte oči a uvidíte nové príležitosti, ktoré na vás čakajú! Len sa ich treba chopiť. Dokonca sa na obzore môže objaviť nová pracovná ponuka, ktorá by vám priniesla oveľa lepší peňažný príjem. Čo sa týka osobného života, mali by ste si urovnať všetky problémy vo vzťahoch, ktoré sa nahromadili vašou ignoranciou. Stretnite sa s ľuďmi a všetko s nimi vydiskutujte, budete sa cítiť oveľa lepšie. Zájdite si večer do mesta, možno stretnete niekoho, koho vaša charizma načisto odrovná.

9. Strelec:
September je skvelý čas na veľké zmeny. A ak ste ešte neboli na dovolenke, teraz je ten správny čas tam ísť. Budete mať veľa energie a sily, čo vám veľmi pomôže. Využite ju dobre, napríklad sa uchádzajte o nejakú novú produktívnu prácu? Alebo si usporiadajte život? Určte si novú cestu, ktorou nasmerujete váš život. Pôjde vám všetko, čoho sa chytíte.

10.Kozorožec:
Kozorožcom sa bude dariť v práci. Najlepšie by bolo, ak by ste si založili novú firmu, lebo bude veľmi úspešná. Snažte sa myslieť pozitívne, a tým si pritiahnete k sebe dobré veci. V osobných vzťahoch sa môže stať príjemná zmena udalostí, čo vás určite poteší, ak už dlho stagnujete na jednom bode. So zdravím a financiami nebudú žiadne problémy, mesiac ubehne hladko.

11. Vodnár:
Vodnár si bude musieť naplánovať druhú polovicu mesiaca tak, aby mal dostatok času na prácu a aj lásku. Osamelí vodnári sa stretnú s novými a zaujímavými ľuďmi, dokonca medzi nimi možno nájdu svoju osudovú lásku. Snažte sa však vyhnúť románom na jednu noc, lebo jediné čo z toho vzíde, je vaše zlomené srdce. Čo sa týka zdravia, venujte pozornosť chrbtici a nezabudnite ráno cvičiť cviky.

12. Ryby:
Budete nesmierne tvoriví a všetko, čoho sa dotknete, vám pôjde. Snažte sa však život nekomplikovať riešením zložitých problémov, najmä čo sa týka vzťahov. Na povrch sa vynoria staré problémy a konflikty, o ktorých dlho nikto nehovoril. Finančne na tom budete dobre, no nerozhadzujte peniaze zbytočne, iba na to, čo skutočne potrebujete.

Tak toto bol horoskop pre každé znamenie zverokruhu. Článok nezabudnite zdieľať s vašimi priateľmi aby aj oni zistili, čo ich čaká a neminie v druhej polovici septembra.

ZDROJ: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…