Predstavte si, že na konci tohto roka budete mať 1500 eur k dobru navyše a dokonca bez povšimnutia. Peňazí nie je nikdy dosť, nie sú síce všetko, ale žilo by sa bez nich ťažko. 

Nedostatok finančných prostriedkov po sviatkoch pociťujeme všetci a hlavne tí, čo si nechali výdavky na poslednú chvíľu. Ani neviete ako, je polovica mesiaca a vaša peňaženka je prázdna. Preto je najlepšie si nejaké to euro pravidelne ušetriť a pri nečakaných situáciách alebo práve počas sviatkov, je príjemné mať po čom siahnuť.

Našli sme 2 spôsoby, ktoré vám pomôžu našetriť tak, že na konci kalendárneho roka budete mať na účte približne 1 500 eur. Pre ľudí, ktorí majú naozaj problém ustriehnuť peniažky, máme úplne jednoduchý spôsob. Skúste si na začiatok odložiť každý deň aspoň 1 euro. Samozrejme, že keď si to spočítate tak to nie je až taká veľká suma, ale zistiť pred Vianocami alebo pri nečakanej chybe v aute, že máte k dispozícii 365 eur, to nie je až také zlé.

Pre ľudí s pevnejšou voľou máme teda 2 spôsoby. Prvý spočíva v odkladaní peňazí spôsobom jeden týždeň 1 euro, druhý týždeň 2 eurá a tak ďalej. Na konci roka tak môžete mať až 1 378 eur. Druhý spôsob, o niečo efektívnejší, je založený na odkladaní peňazí podľa počtu dní v týždni. A teda, prvý deň 1 euro, druhý deň 2 eurá a na siedmy deň 7 eur. Takto to ide celý rok a na konci máte príjemných 1 456 eur.

To, aký spôsob šetrenia si zvolíte, je na vás. Dôležité je, že si pri takomto šetrení ani nevšimnete, že vám niečo chýba. Je ľahké peniaze míňať, či už na káve s kamarátkou, alebo s kamarátmi na pive. Skúste jeden večer vynechať, peniaze odložiť a pozvite ich na konci roka. Veľa šťastia.

ZDROJ indy100.com
Podobné články

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Šéf navštívil jednu zo svojich kaviarní v prestrojení – To, čo počul od jednej zo svojich pracovníčok, úplne zmenilo jej život!

Deanna je matkou dvoch detí a pracuje v kaviarni. Jej život nie…

POZOR! Mikasov úrad varuje: Ak máte doma tento nebezpečný výrobok, okamžite ho vráťte do predajne!

Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR upozorňuje na nebezpečný výrobok – NABERAČKA NA…

POZOR! V tomto jogurte sa našiel rakovinotvorný pesticíd, výrobca ho sťahuje z trhu!

Spoločnosť Lactalis CZ, materská spoločnosť mliekarní Kunín a Klatovy, sťahuje z trhu…