The map, 2013, based on 1.1 billion users

V Thajsku sa od začiatku júla zaoberali prípadom zmiznutia 62-ročného nemeckého podnikateľa Hansa Petera Macka. Jeho rozsekané telo objavili v mrazničke.

Vyšetrovatelia našli v mrazničke 13 častí ľudského tela a spolu s nimi náradie, vrátane motorovej píly. Všetko bolo zabalené v čiernych plastových vreciach na odpad. Mackova rodina po ňom pátrala od 4. júla, keď odišiel na svojom luxusnom aute a už sa nevrátil. Za informácie vedúce k jeho nájdeniu ponúkli odmenu 3 milióny bathov, čo je takmer 80 tisíc eur. V súvislosti s prípadom vydala polícia zatykač na dvoch Nemcov, ktorí by mali byť zodpovední za jeho vraždu.

Podľa portálu CBC News, rozkúskované telo nezvestného nemeckého podnikateľa našli v mrazničke v dome na juhu Thajska. Tawee Kudthalaeng, policajný šéf v meste Nong Prue, uviedol, že telo 62-ročného Hansa-Petera Macka objavili v pondelok približne o 23:00 h. Mack bol nezvestný od 4. júla.

Mack žil v Pattayi so svojou thajskou manželkou a podľa miestnych médií pracoval ako realitný maklér. Podľa slov jeho manželky mali spolu v deň, keď sa stratil, obedovať. Mack sa ale neukázal. Pokúšala sa s ním spojiť, ale márne. Neskôr jej z jeho čísla prišla správa, že zavolá späť. Asi o 22. hodine v noci dostala z Mackovho telefónu ďalšiu SMS, že je podľa ešte stále s klientom. Povedala však, že počas ich 5-ročného vzťahu jej ešte nikdy nepísal SMS.

Podľa polície boli na sedadlách, palubnej doske, volante a ďalších častiach auta stopy toho, čo vyzeralo ako čistiaci prostriedok. Polícia zistila, že na Mackovom bankovom účte chýba veľké množstvo peňazí, ktoré sú podľa nej spojené s vraždou. Policajný šéf to odmietol konkretizovať, ale uviedol, že vyšetrovatelia pátrajú po niekoľkých podozrivých, nemeckých aj thajských.

 

zdroj: cbcnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…