The map, 2013, based on 1.1 billion users

Dňa 15. apríla okolo 22:30 v Dadeville, Alabama, došlo k tragickému útoku, pri ktorom boli štyria ľudia zastrelení a viacerí zranení počas oslavy narodenín 16-ročného tínedžera. Mesto s 3 200 obyvateľmi, ktoré sa nachádza približne 92 kilometrov severovýchodne od Montgomery, Alabama, zostalo šokované z udalosti.

Hovorca Alabamskej policajnej agentúry, Jeremy Burkett, informoval na tlačovej konferencii, že zatiaľ nie je známe, čo viedlo k streľbe a či je podozrivý v polícii. Podľa pastora Bena Hayesa, kaplána miestneho policajného zboru a futbalového tímu strednej školy, väčšina obetí sú tínedžeri.

Šéf dadevillskej polície, Jonathan L. Floyd, požiadal o trpezlivosť a podporu, keďže proces vyšetrovania bude dlhý. Viac ako 12 hodín po incidente vyšetrovatelia naďalej zhromažďovali dôkazy v tanečnom štúdiu Mahogany Masterpiece, kde sa oslava konala.

V pondelok bude pre študentov dostupné poradenstvo v rámci školského systému okresu Tallapoosa, ako informoval školský riaditeľ Raymond C. Porter. Guvernérka štátu Alabama, Kay Ivey, vyjadrila svoje sústrasti a zdôraznila, že násilný zločin nemá miesto v ich štáte.

 

Toto nie je prvý prípad viacerých zranení streľbou v Dadeville. V júli 2016 bolo päť ľudí zranených počas streľby v hale American Legion a páchateľ bol neskôr obvinený z piatich pokusov o vraždu.

 

https://www.youtube.com/live/rzXnevoJw38?feature=share

 

zdroj: apnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…