The map, 2013, based on 1.1 billion users

Lydia Rodriguezová, učiteľka klavíra z mesta La Marque v Texase, zomrela v nemocnici na covid-19 dva dni pred svojimi 43. narodeninami a dva týždne po tom, ako sa jej 49-ročný manžel stal obeťou koronavírusu. Manželia, ktorí odmietli očkovanie, prežili štyri deti – 18-ročné dvojčatá, 16-ročnú dcéru a 11-ročného syna.

Médiám to potvrdila Dottie Jonesová, Lýdiina sesternica. Obaja rodičia vakcíne neverili. Keď si to jej matka rozmyslela, bolo už neskoro. “Predtým, ako bola napojená na pľúcnu ventiláciu, jedným z jej posledných želaní bolo, aby som jej sľúbila, že dám zaočkovať jej deti,” povedala Jonesová.

Všetky štyri deti boli tiež pozitívne testované na koronavírus, ale infekciu prekonali bez príznakov alebo len s miernymi príznakmi.

Jonesová, ktorá pracuje ako zdravotná sestra a bola očkovaná, sa domnieva, že chorobu do rodiny priniesli deti, keď sa vrátili z mládežníckeho tábora.

“Snažil som sa Lýdiu presvedčiť, aby sa dala očkovať, ale bezvýsledne. Mohla tu byť s nami, keby bola očkovaná,” povedala Jonesová a dodala, že sa nesnaží ľudí zastrašovať.

zdroj: galvnews.com

Podobné články

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Horúca správa! Úrad verejného zdravotníctva: Povinné očkovanie je nevyhnutné!

Príkladom je návrat epidémií osýpok po 20 rokoch, ktoré boli zaznamenané na…

Slovenský lekár to už nevydržal a povedal to na rovinu: Politici, zrušte všetky opatrenia a prestaňte ľudí nútiť do očkovania!

MUDr. Slavomír Šuch je lekár internej JIS a urgentného príjmu v nemocniciach…

MIMORIADNE: Školy sa nakoniec v pondelok na celom Slovensku neotvoria!

BRATISLAVA 4. februára (SITA) – Únia miest Slovenska (ÚMS) vyzýva vládu SR…