The map, 2013, based on 1.1 billion users

V uliciach Philadelphie sa odohral tragický incident, keď muž oblečený v nepriestrelnej veste a ozbrojený útočnou puškou a pištoľou začal strieľať na ľudí. V dôsledku toho zomreli štyri osoby a dve deti boli vážne zranené.

V štvrti Kingsessing na juhozápade mesta Philadelphia sa v utorok okolo pol deviatej večer miestneho času (o 2:30 našeho času) odohrala tragická streľba, ktorá vystrašila obyvateľov. Prvú obeť objavil na ulici policajt, ktorý na miesto dorazil okamžite po hlásení. Situácia bola nebezpečná, pretože streľba stále pokračovala a preto boli na miesto vyslané ďalšie policajné posily, ako informoval denník The Philadelphia Inquirer.

Muž vo svojich štyridsiatich rokoch, vybavený nepriestrelnou vestou, zjavne prechádzal ulicami a útočil na každého, koho zbadal. “Jediné, čo zatiaľ vieme, je, že sa tento človek rozhodol opustiť svoj domov a začať cieliť na jednotlivcov,” uviedla polícia.

Približne desať minút po začiatku streľby bol podozrivý chytený. Pri jeho zadržaní nebolo potrebné použiť silu alebo strelnú zbraň, pretože sa ukázalo, že už nebol ozbrojený. Na mieste incidentu bola nájdená útočná puška AR, pištoľ a niekoľko zásobníkov, ktoré podozrivý odhodil o kus ďalej spolu s policajným skenerom. Motív tohto hrozného činu zatiaľ nebol zverejnený.

Počas svojho krátkeho besnenia stihol na rôznych miestach zastreliť štyri osoby a postreliť dve deti vo veku dvoch a 13 rokov. Podľa televízie ABC sú v stabilizovanom stave.

Policajti našli najmenej 50 nábojníc, strely zasiahli aj niekoľko automobilov.

Strážcovia zákona tiež predviedli na výsluch ďalšieho muža, ktorý opätoval paľbu a strieľal po útočníkovi.

zdroj: apnews.com

Podobné články

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku len 28 rokov náhle zomrel známy mladý herec!

Zomrel herec Nickelodeon a Disney Channel Jansen Panettiere, brat herečky Hayden Panettiere.…

SMUTNÁ SPRÁVA! Vo veku 88 rokov zomrela ďalšia herecká legenda!

Herec Josef Somr zomrel vo veku 88 rokov. Vo filmoch stvárnil viac…

SMUTNÁ SPRÁVA: Vo veku len 34 rokov zomrel známy spevák. Ostali po ňom dve malé deti!

Tom Parker, spevák britskej chlapčenskej skupiny The Wanted, zomrel vo veku 33…

OBROVSKÁ TRAGÉDIA! Dvanásťročné dievča NEPREŽILO kúpanie s kamarátmi, pod vodou bola 15 minút!

V utorok večer došlo k tragédii pri odvale Jeremenko v Ostrave. Dvanásťročné…