The map, 2013, based on 1.1 billion users

ŽENA SA BÁLA CHODIŤ Z PRÁCE DOMOV KVÔLI STRACHU ZO SVOJHO MANŽELA: TEN S NOŽOM V RUKE ZA ŇOU PRIŠIEL DO PRÁCE A VYHRÁŽAL SA JEJ ZABITÍM

Žena prežívala posledné dni chvíle strachu o svoj život, keď odchádzala a prichádzala domov zo zamestnania. Jej vlastný manžel sa jej mal opakovane vyhrážať zabitím, pričom jeho agresivita sa zo dňa na deň stupňovala.

Jeho konanie vyvrcholilo tento týždeň, keď prišiel za svojou manželkou do práce. Tam jej mal vulgárne nadávať, vyhrážať sa jej a následne odísť. Neskôr jej mal telefonovať a povedať, že ju zabije, načo žena hovor s ním ukončila.

Muž sa mal však s nožom v ruke vrátiť za svojou manželkou do práce a postaviť sa oproti predajnému okienku pokladne, za ktorým v tom čase sedela. Opakovane mal na ňu kričať, že ju zabije a cez otvor v okienku prestrčiť ruku, v ktorej držal nôž a zahnať sa na ženu. Čepeľou noža jej v oblasti goliera roztrhol tričko. K zraneniu ženy našťastie nedošlo.

Následne sa muž dostal k manželke, posadil sa oproti nej na stoličku, pričom v ruke stále držal nôž a opakoval, že ju zabije. Keď sa žena snažila zavolať na políciu, vytrhol jej mobilný telefón z ruky. V tom vošla do miestnosti jej kolegyňa, ktorá sa snažila muža upokojiť. Páchateľ nôž následne schoval a dovolil ženám opustiť miestnosť.
Vystrašená žena oznámila konanie svojho manžela na polícii. Tá bezodkladne muža obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia.
S mužom bola vykonaná dychová skúška s výsledkom 1,46 promile alkoholu.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Púchov vzniesol obvinenie 68 ročnému mužovi za prečin Nebezpečné vyhrážanie. Po vykonaní procesných úkonov bude zároveň spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.
Obvinený si na rozhodnutie o väzbe počká v cele policajného zaistenia.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…