The map, 2013, based on 1.1 billion users

Len včera polícia informovala o tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo v okr. Prievidza, pri ktorej zomrela 71-ročná žena a žiaľ, opäť došlo na cestách nášho k kraja k ďalšej tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 55-ročného muža a ku ktorej došlo v okr. Považská Bystrica.

Považskobystrickí dopravní policajti vyšetrujú dopravnú nehodu, ku ktorej došlo včera večer (dňa 7. decembra pred 21.30.) v Považskej Bystrici.

Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode došlo tak, že 55-ročný vodič Dacie Duster jazdil po ceste II/517 v smere jazdy od Orlovského mosta v ľavom jazdnom pruhu smerom do kruhovej križovatky pod diaľnicou. Vodič Dacie pri prechádzaní touto kruhovou križovatkou z doposiaľ nezistených príčin prešiel so svojím vozidlom cez kruhovú križovatku rovno, priamo cez stredový ostovček a následné z nej vyšiel rovno na miestnu komunikáciu, kde zišiel mimo cesty a narazil do stromu. Po náraze sa vozidlo odrazilo od stromu a skočilo prevrátené v miestnom potoku.
Vodič zomrel priamo na mieste dopravnej nehody. Ohliadajúci lekár na mieste nevedel určiť, čo bolo bezprostrednou príčinou úmrtia 55-ročného vodiča – či bola smrť spôsobená v dôsledku dopravnej nehody, alebo z chorobných príčin. Preto bola nariadená súdno-lekárska pitva. Taktiež bude vodičovi odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu. Škoda bola predbežne vyčíslená na asi 5000 €.
V predmetnej veci poverený policajt Okresného dopravného inšpektorátu z Považskej Bystrice začal trestné stíhanie a to vo veci prečinu usmrtenie. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…