The map, 2013, based on 1.1 billion users

Hliadka policajtov obvodného oddelenia PZ Trnávka bola vyslaná v sobotu (08.10.2022) krátko po 03.30 h k vyčíňaniu 44-ročného muža, ktorého zadržala a obmedzila na osobnej slobode.

Podľa doterajších informácií krátko po 01.20 h preskočil oplotenie autobazáru na Galvániho ulici, kde poodtŕhal zadné stierače na celkovo 11 zaparkovaných osobných motorových vozidlách. V areáli autobazáru stihol ešte odtrhnúť dve bezpečnostné kamery a poškodil aj hlásič alarmu.

Z areálu následne odišiel a presunul sa na Táborskú ulicu, kde kameňom poškodil ďalšie tri zaparkované osobné motorové vozidlá. Na nich spôsobil viaceré ryhy, preliačeniny a škrabance na viacerých častiach týchto vozidiel. V jeho agresívnom správaní pokračoval aj ďalej, pričom objektom jeho vyčíňania sa stalo aj strešné okno na jednom z rodinných domov, ktoré kameňom rozbil. Následne bol zadržaný hliadkou PZ, ktorá ho obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na príslušné policajné oddelenie. Presná výška spôsobenej škody je v súčasnosti predmetom dokazovania.

Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu poškodzovania cudzej veci 44-ročnému Pavelovi K. občanovi Českej republiky. Za uvedené konanie mu v prípade preukázania viny pred súdom hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj 

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…