Hoci všeobecné horoskopy sú nám proti srsti, veríme, že na astrológii niečo je. Podľa nej existujú len tri typy ľudí. Prvá skupina astrológiu odsudzuje, druhá jej verí a tretiu tvoria skeptici voči horoskopom, no uznávajú, že ľudia narodení v rovnakom znamení, môžu mať isté veci spoločné. Ak do tejto skupiny patríte aj vy, tento článok by vás mal zaujať.

Vodnár (21. Január – 19. Február)
Netrpezlivosť, tvrdohlavosť, priveľká emocionalita:
Vodnári sú síce kriticki mysliaci ľudia, no vedia sa rozzúriť, ak s nimi niekto nesúhlasí. Sú veľkí individualisti práve pre svoju tvrdohlavosť. Ťažko totiž nadväzujú vzťahy s ostatnými. Navyše vybuchujú až neprimeraným spôsobom.

Ryby (20. Február – 20. Marec)
Viazanie sa na problémy iných, hádzanie viny na iných, nepraktickosť:
Ryby majú v sebe akosi zakorenený pocit, že musia pomáhať iným a zachraňovať celé ľudstvo. Často títo ľudia žijú v bubline a nie sú schopní fungovať v reálnom živote. Preberajú tak na seba problémy iných a keď ich nevedia vyriešiť, tak im to dávajú za vinu.

Baran (21. Marec – 20. Apríl)
Pohŕdavosť, nerozvážnosť, schopnosť rýchlo sa rozčúliť:
Barani sú dosť sebeckí, orientovaní hlavne na seba. Musia byť stredobodom pozornosti  a často spravia unáhlené rozhodnutia, ktoré neskôr ľutujú (čo si ale nie príliš často priznajú).

Býk (21. Apríl – 20. Máj )
Opatrnosť, anti-sociálnosť, lenivosť:
Sú síce veľmi praktickí ľudia, no vďaka svojej lenivosti len málokedy uskutočňujú svoje zámery. Taktiež sú často prehnane opatrní, a málokedy robia niečo, keď z toho nič nemajú.

Blíženci (21. Máj – 20. Jún)
Neustále opakovanie rovnakých príbehov, zlí poslucháči, klamári:
Blíženci sú spoločenské osoby, no nie každý s nimi rád trávi čas, neustále hovoria o tých istých veciach a málokedy druhých počúvajú. Ich zlozvykom je časté klamanie.

Rak (21. Jún – 22. Júl)
Zotrvávanie v komfortnej zóne, neschopnosť nechať veci ísť, náladovosť:
Raci sú časti príliš citliví, priveľmi starostliví, čo ich ale robí príliš náladovými. Bývajú veľmi závislí na nejakom členovi rodiny či priateľovi, majú nezdravú potrebu držať sa minulosti.

Lev (23. Júl – 23. August)
Márnivosť, egoizmus, robenie drám:
Ľudia v znamení leva, radi na seba pútajú pozornosť neustálym vytváraním drám. Myslia si, že sú tými najlepšími a ich egoizmus je ich hlavnou dominantnou črtou.

Panna (24. August – 23. September
Vyberavosť, ľahostajnosť voči iným, puntičkárstvo:
Skôr než sa títo ľudia do niečoho pustia, musia si byť do najmenšieho detailu istí, kým to spravia. Často sú ľahostajní voči iným, a sú ľuďmi rutiny a zvyku.

Váhy (24. September – 23. Október)
Vyhýbanie sa konfliktom, nerozhodnosť, rýchlo sa nechajú rozrušiť:
Kladú veľký dôraz na vzťahy, vedia byť láskaví, no keď príde ku konfliktu, radšej z neho utečú. Nechávajú sa rozrušiť, nestoja si za svojim slovom a nevedia sa držať svojich rozhodnutí.

Škorpión (24. Október –  22. November)
Nepriateľskosť, pomstychtivosť, manipulatívnosť:
Škorpióni sú vášniví a intenzívni. Vedia sa však správať veľmi nepriateľsky ak nedostanú to, čo by chceli. Aby niečo dosiahli vedia ľuďmi manipulovať a ak im to nevyjde, pomsta dotyčného neminie.

Strelec (23. November – 21. December)
Nepredvídateľnosť, prílišná energickosť, hlučnosť:
Ich príliš veľká energia nemusí byť každému po srsti. Majú tendenciu meniť presvedčenia a názory, čo spôsobuje, že sú nepredvídateľní.

Kozorožec (22. December – 20. Január)
Často súdia iných, neuznávajú názory iných, chladnosť:
Sú veľmi pracovití a ich povesť je pre nich to najdôležitejšie. Záleží im na tom, aký majú na nich iní názor, opovrhujú inými, ktorí nepracujú toľko ako oni a nie sú takí úspešní. Zameriavajú sa hlavne na seba, chýba im empatia a vôľa pomôcť iným.

 

ZDROJ: thisisinsider.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…