Nie nadarmo sa hovorí, že ženy sú čarodejnice. V každej z nás sa nachádza kúsok „bosorky“, ktorá oplýva kúzelnou silou. Z toho vyplýva, že používame mágiu a ani o tom nemusíme vedieť. Táto zázračná moc sa okamžite objaví, keď sa nazlostíte. V tomto článku sa dočítate akou čarodejnicou ste podľa horoskopu vy.

Lev:
Lev je kráľ džungle, tak isto aj ženy – levice riešia len veľké koristi. Jej obrovskou výhodou voči ostatním je schopnosť vysielať svoje túžby a prosby vesmíru. Nemusia sa báť zlých reakcií. Nikdy neriešila čo a ako dosiahnúť. Všetko jej padá k nohám.

Rak:
Nikdy nemajú problém dosiahnúť to, čo si zaumienili. Za svojím cieľom idú ľahko. V každej práci má nabité, ak je kozmetička, dátumy ma už plné. Svoju láska si híčka, rozmaznáva a dá jej všetko, čo jej vidí na očiach .

Blíženec:
Ženy v tomto znamení ovplývajú neodolateľnosťou a ľahko vás omámia. Doslova nadprirodzené bytosti. Všetkým sa snažia dať len to najlepšie,pomôcť, poradiť. Ich oči vás vtiahnu niekam úplne inam. Nikomu nechcú ublížiť a tešia sa zo svojho životu.

Panna:
Panne nemusíte povedať ani slovko, vaše myšlienky už má dávno prečítané. Avšak aj napriek takejto vlastnosti neverí v kúzlo. Podľa nej stačí, ak by ľudia začali rozmýšľať a používať mozog, hneď by všetci všetko vedeli.

Baran:
Máte inštinkt zvieraťa a hneď viete všetko vycítiť. Nikto nevie kedy a kde vás stretne, no vy presne viete kedy a v ako čase je najlepšie prísť. Pokiaľ niekto začne mať pri vás tiky alebo ho znervózňuje vaša prítomnosť, potom je lepšie odísť.

Vodnár:
Povedať im, že mágia nie je, by bolo ako povedať , že človek prežije bez vody. Kúzla prenikajú celým ich životom. Všetko čo sa stane, si vysvetlia svojim spôsobom. Ak o niečom hovoria, zaklopú si na drevo..

Váhy:
„Snílkovia“ – vedia vycítiť aká bude budúcnosť a nemajú problém predniesť svoje sny. Otázky ohľadne budúcnosti si neschovávajú u seba, ale šíria ich každému, kto sa ocitne v ich blízskosti. Váhy vedia, že život nie je len ružový a preto sa neboja baviť aj o nemilých záležitostiach.

Škorpión:
Tak v týchto ženách sa skrýva „stelesnené zlo“ a čaká na nejaký podnet, aby sa v momente mohlo prebudiť. Už len maličkosť môže vyvolať tohto démona. Takže, ak nemáte v pláne byť milý , tak sa radšej nepribližujte.

Býk:
Čistá, priateľská duša, pokiaľ nepríde niečo, čo ju nevyvedie z miery a jej nálada sa v momente zmení. Potom môžete očakávať, že vás zavrhne a preklaje. Býk nie je žiadna slabá povaha, preto by vám zabralo veľa času sa k niečomu takémuto dostať, ale ak sa dostanete, tak by ste boli radšej keby sa to nestalo. Nič vás neminie a pekne si to „vypapáte“.

Strelec:
Nemajú problém uhasiť hocijakú túžbu po niečom. Ak si niečo dajú do hlavy, tak to tak bude, aj keby ste sa vy postavili na vlastnú hlavu. Svet vnímajú po svojom a to bez ohĺadu na to, čo si myslia iní.

Kozorožec:
Kúzla a čary ich obchádzajú, nepoužívajú ich a ani si nemyslia, že by fungovali. Bohužiaľ, neovplývajú žiadnou mocou. Ak sú prekliate iným znamením , nič s tým nespravia.

Ryby:
Ľahko im druhí podľahnú, majú v sebe kúzlo. Najlepším spoločníkom pre ne sú ony samé, najlepšie si rozumejú a vedia čo ich poteší. Určite si nikdy nič neodoprú.

Tento horoskop je skôr na pobavenie. Každá žena je krásna, múdra a má svoju charizmu – čo je to najväčšie kúzlo.

zdroj: takprosto.cc

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…