Ženu viete spoznať podľa toho, akými vecami sa rada obklopuje a čo rada používa. Medzi ktoré sa zaraďujete vy? Ste žena, ktorá má na prvom mieste prácu alebo tá, ktorá je doma, stará sa o rodinu a plní všetky povinnosti mamičky,no sem – tam niečo zabudne, alebo úplne z iného súdku a je vám bližšie lámanie sŕdc alebo vernosť?

Aj o takýchto veciach sa viete dozvedieť z obyčejného hrebeňa na vlasy. Nájdite si chvíľku času a pustite sa do tohto testu , ktorý vám prezradí zaujímavé veci o vašej osobnosti, ktoré ste ani netušili. Postačí si vybrať hrebeň, aký používate.

Črty charakterov:

1) Nymfa:
To ste vy, stelesnená predstava nežnosti a ženskosti. Žena ako vy dokáže chlapov inšpirovať. Vaše chovanie je pôvabné a okúzlujúce. Na nič sa nehráte, ste skromná, pokorná a máte úsmev na tvári. Odmietate sa niekomu miešať do života a preberať ich súkromné záležitosti. Hádky sú vám cudzie.

V oblečení máte jasno, vždy si viete vybrať to, čo vám najviac sedí a pekne zvýrazňuje postavu. Siahnete po šatách a blúzkach. Nemáte vo zvyku byť sivá myška a pracovať v nejakej „nudnej“ kancelárii, vyberáte si skôr prácu, kde môžete využiť svoju kreativitu.

2) Slobodná a emancipovaná:
Ste priamočiara a vo veciach máte rada jasno. Na otázky odpovídáte, aj keď odpoveď nemusí byť vždy príjemná. To, čo si myslíte, tak za tým si stojíte, nezmeníte názor len preto, že niekto iný by to chcel. Priatelia a známi vedia o vašej priamočiarosti a práve to ich vedie k tomu, že idú vždy so všetkým za vami a pýtajú sa na názor. Máte rada rovnosť medzi pohlaviami. Aj preto ste nezávislá a sebestačná žena. Na prvom mieste je u vás pohodlie, preto nejaké módne výstrelky neobľubujete. Možno vaše oblečenie nie je to najkrajšie no, nevymenili by ste ho. O topánkach platí to isté, hlavne že sú pohodlné a komfortné.

3) Nekomplikovaná a pôvabná:
Vaše hlavné črty sú úprimnosť a dobrota. To môže pôsobiť na ostatných ľudí veľmi prosto, čo je omyl. Ste hĺbavá osoba, ktorá nepociťuje žiadnu nenávisť a negativitu. To vám zabezpečuje pokojný život. O vašom hostiteľstve vedia všetci známi. Staroslivosť je pre vás prirodzená. Vaším najkrajším darom je byť matkou. Z týchto všetkých žien ste práve vy, tá najmúdrejšia.

4) Minimalistka a perfekcionistka:
Neporiadok u vás nemá žiadne miesto, práve naopak. Všetko má svoje miesto a to sa musí dodržiavať. Nejedná sa len o fyzické predmety ale aj o vašu psychiku a myseľ. Peniaze si strážite a vždy si rozmyslíte nákup, či vám je naozaj potrebná daná vec. Peniaze si strážite a viete s nimi hospodáriť. Na prvom mieste je u vás zdravie , učenie sa, cestovanie. Za tieto veci by ste dali všetky peniaze. U vás neplatí, že príde do života ten, kto vám skríži cestu. Všetko podlieha výberu. Čo sa odzrkadluje aj na vašom mužovi. Vo vašej skrini nenájdeme lacné„handry“. Všetko je veľmi kvalitné a obuv tiež.

5) Odvážna:
Byť na jednom mieste to nie je pre vás. Ste nespútaná ako vták. Sloboda je to slovo, ktoré vám je najbližšie. Každodennosť vám prináša nostalgiu a melanchóliu, preto sa snažíte robiť neustále niečo nové. Nebojíte sa zmien, čo je vidieť aj na vašom vzhľade , prerábaní bytu. Tak ako viete všetko zmeniť, tak aj vaše názory sa dokážu zmeniť v priebehu sekundy. Máte málo priateľov, ale stoja vždy pri vás. Ste dobrý človek a veľmi zručný. Dobro vám srší z očí, vždy keď môžete , tak pomôžete. Zmena v práci vám nevadí a rada prijímate výzvy.

6) Konzervatívna a tradičná:
Zázemie a stabilita je pre vás veľmi dôležitá. Idete si za svojim cieľom a udržiavate si svoje názory. Ste ten typ, ktorý nemá rád zmeny a nerád vychádza zo zaužívaných koľají. To je dôvod na stres. Urobiť niečo bláznivé a odviazať sa nie je nič pre vás. Prospela by vám zmena a vyskúšanie niečoho nového, nepoznaného. Prerábka domu, bytu alebo zmeniť pohľad na vašich blízkých, vybočiť z každodennej rutiny.

7) Vodcovský typ:
Hlavou rodiny ste práve vy, všetko musíte mať pod kontrolou a riadiť to. Vaše rozhodnutia majú silu a tie vás sprevádzajú celým životom. Nie každému sa to páči. Preto priateľov nachádzate ťažšie. Jednoduché strihy, látky, to je váš štýl. Na materiály a kvalite si dávate záležať. Modely musia byť nadčasové a štýlové. Viac ako sebe sa venujete svojej práci, čo vám bráni si nájsť partnera. Vaše požiadavky sú vysoké a až muži v zrelšom veku sú schopný ich splniť.

zdroj: electropiknik.cz / Bigstock.com / pexels.com

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…