Často sa snažíme človeka odhadnúť na základe jeho vzhľadu, gestikulácia, spôsobu rozprávania či znamenie v horoskope. Ak si s niekým sadnete do auta, jeho či jej štýl jazdy vám veľa napovie.

Zamerajte sa na to, ako sa ľudia správajú pri riadení a najmä akým spôsobom drží volant. Pripravili sme si pre vás analýzu charakteru na základe štýlu jazdenia. Pozrite sa na nižšie uvedené obrázky a pokúste sa v nich nájsť seba alebo vašich priateľov. Samozrejme, každý človek je iný, takže popisy nemusí na vás sedieť úplne presne. Hoci to môže znieť miestami vtipne, hovorí sa, že v každom vtipe je aspoň malý kúsok pravdy.

1.Povaľač
Snažíte sa zjednodušiť si život čo najviac ako sa dá – žiadne zbytočné komplikácie a starosti. Vyhadzujete zo svojho života všetok prebytok, je jedno či sa jedná o veci alebo ľudí. Nedávate prednosť množstvo, ale kvalite. Obklopujete sa len pár ľuďmi, o ktorých viete, že sú k vám skutočne úprimní. To však neznamená, že váš život je nudný a jednotvárny. Naopak, jednoduchý pohľad na život sa páči aj vašim priateľom, preto spolu zažívate veľa zábavy.

2.Humorista
Ste optimista a ani zlé skúsenosti sa vás nedotknú, pretože je beriete ako súčasť života a jednoducho si ich nepripúšťate k srdcu. Vždy sa vám v hlave zrodí šialené nápady a každú nepríjemnú situáciu viete obrátiť v srandu. Ste vítaný v akejkoľvek spoločnosti, vaša charizma a umelecký duch priťahuje ľudí ako magnet.

3.Pokojný človek
Váš pokoj možno závidieť. Vediete pomerne monotónny život, ale viete, čo chcete a idete si za tým bez zbytočného plytvania času, emócií, ľudí a vecí. Nenadáváte ani sa nehádate, ale vždy máte na udalosti svoj názor. Nemáte radi hádky medzi vašimi blízkymi, ale neutekajú pred nimi a snažíte sa ich vyriešiť.

4.Jednotkár
Budete sa snažiť urobiť všetko bez chýb a lepšie ako ostatní. Máte radi detaily venujete im zvláštnu pozornosť. Ste toho názoru, že človek by mal vždy niečo robiť a mať v živote svoj cieľ. Tí, čo vás poznajú vás pokojne môžu nazvať perfekcionistom, pretože ašpirujú k ideálom v každom smere. Ste úspešní a mnohí vám to závidia.

5.Panikár
Ste v panike pri akejkoľvek zvláštnej situácii. Často vás prenasleduje pocit strachu a neistoty. Niekedy sa stane, že sa pár krát vrátite domov, aby ste sa uistili, že televízor, chladnička a voda sú vypnuté. Ste sympatický a dobrý človek, s čím je spojený aj váš súcit. Neradi riskujete a veríte len dôveryhodným ľuďom, ktoré dobre poznáte. Ak sa však cítite sebaisto a v bezpečí, rozkvitnete ako kvietok.

6.Dobrodruh
Neviete si život predstaviť bez vzrušujúcich dobrodružstiev. Nuda je pre vás mučením, preto radi riskujete a dostávate sa tak do zaujímavých situácií. Máte radi extrémy a uprednostňujete užívať si život naplno. Vaši blízki s vami nezdieľajú toto nadšenie, pretože sa často vymyká kontrole. Ak vidíte krokodíla, chcete si s ním urobiť selfie, ako ho bozkávate na nos a keď ste zamilovaný, milujete celým srdcom i dušou.

7.Veliteľ
Radi vediete ľudí a dávate im pokyny. S ľahkosťou je vediete vďaka vášmu odhodlaniu a organizačným schopnostiam. Veríte si a páči sa vám, ak niekto ocení vaše úspechy. Na druhej strane, je niekedy ťažké vychádzať s ľuďmi, pretože radi rozkazujete a neradi čakáte.

8.Silné ramená
Priatelia vás zbožňujú. Ste oporou pre vášho partnera či partnerku v ťažkých časoch, ale aj pre priateľov. Máte jasnú myseľ a vždy viete ponúknuť dobrú radu. Beriete život taký, aký je a nesnažíte sa nikomu veliť. Na druhú stranu však nenecháte po sebe šliapať a neznesiete urážky.

9.Sám sebou
Vyžaruje z vás sebavedomie a pokoj. Beriete si zo života len to najlepšie a vždy dostanete to, čo chcete. Mnoho ľudí si myslí, že na všetko kašlete, ale ich názor vás nezaujíma. Každý deň je pre vás ozajstnou lahôdkou. Máte veľa pseudo kamarátov, ktorí chcú byť vo vašej spoločnosti.

10.Cieľavedomý človek
Viete, čo chcete od života a nič vás nezastaví. Na svojej ceste nevidíte prekážky a pokiaľ sa nejaké vyskytnú, neodradí vás ísť si za svojím cieľom. Všetci okolo obdivujú vašu vytrvalosť a obetavosť. Nemáte problém zo svojho života odstrániť ľudí, ktorí vás už nezaujímajú a ľahko sa dáte do reči s niekým novým.

zdroj: electropiknik.cz

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…