Tragická nehoda pripravila snúbencov o svadbu. Žena to však nenechala len tak a svadbu sa rozhodla usporiadať na cintoríne! Niekedy nám život postaví do cesty skutočne obrovské prekážky. Potom je však len na nás, ako sa s nimi vyrovnáme.

To, čo zažila Jessica Padgett by nechcel skutočne zažiť nikto z nás. Jessica so snúbencom Kandallom Jamesom Murphym dlhodobejšie plánovali svadbu. Odrazu sa však stalo niečo, čo obzvlášť nastávajúcej neveste nenávratne poznačilo život. Krátko pred svadbou totiž Murphy, ktorý sa živil ako hasič, mal jednu naliehavú dopravnú nehodu, na ktorú služobne vyrazil. Z nej sa však už viac nevrátil.

Bol november 2017. Murphy si práve bežal po svoju uniformu, keď ho zrazil kolega Colby Blake. Nasledovali testy, ktoré mali zistiť ako vôbec mohlo k niečomu takému dôjsť. Ukázalo sa, že vodič bol v čase zrážky opitý. Požitý alkohol zapríčinil smrť nevinného človeka a naveky poznačil život pozostalej rodiny aj snúbenice. Po prejdení  mladého muža narazil ešte do ďalších troch áut.

Hoci už reálna svadba v kostole alebo na radnici nebola možná, rozhodla sa budúca mladucha prežiť aspoň symbolickú svadbu na cintoríne. Presne v plánovaný deň svadby sa zišli všetci príbuzní na cintoríne, Jessica v svadobných šatách, a ostatní si spoločne uctili pamiatku zosnulého.

Osud tejto ženy pohol s mnohými ľuďmi a tak zdieľali jej príbeh a fotky na sociálnych sieťach. Jessica sa tak dočkala od mnohých uznania a rešpektu za svoju vnútornú silu a nekonečnú lásku až za hrob.

Ak by ste chceli vidieť viacej fotiek nájdete ich po –> kliknuti TU <–

ZDROJ globalnews.ca

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Spôsob, akým zahrali 53 rokov starý hit, je fenomenálny! TOTO musíte vidieť!

V roku 1965 sa duo Simon a Garfunkel preslávilo singlom, ktorý sa…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…