Ako dobre, že dnes už takmer každý z nás nosí vreckový fotoaparát v podobe mobilného telefónu. V každom okamihu sme schopní zachytiť každý pohľad, s ktorým sa stretneme. Dokonca aj tie najprekvapivejšie.

Alfredo Lo Brutto, ktorý žije v talianskom Agropoli, videl úžasnú škálu mrakov a zapadajúce slnko. Celé úžasné predstavenie sa odohralo nad Tyrhénskym morom. Alfredo sa rozhodol zdieľať túto fotografiu na svojom profile na Facebooku.

Autor tejto fotografie v rozhovore pre Daily Mail povedal: “Bol som nadšený výhľadom. Zvyčajne nezdieľam fotografie na sociálnych sieťach, ale keď som urobil túto fotografiu, okamžite som cítil, že chcem, aby ju videli aj ostatní, pretože je jednoducho nádherná.”

Niektorí ľudia si pri pohľade na túto fotografiu okamžite spojili s postavou Ježiša Spasiteľa. Avšak aj keď človek nie je veriaci, táto fotografia naňho naozaj urobí neuveriteľný dojem!

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2022! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Slováci na toto veľký POZOR: Nebezpečný vírus v telefónoch! Ľudia kvôli tomu prišli o stovky eur

Vírus Joker sa objavil v niektorých mobilných aplikáciách. Môže ukradnúť nielen kontakty…

Známa rómska veštkyňa odhalila, čo čaká každé znamenie zverokruhu v roku 2022! Veľa z nich…

Rok 2021 sa niesol v znamení Ohnivého Kohúta. Bol rozumným a oprávneným…