Ako dobre, že dnes už takmer každý z nás nosí vreckový fotoaparát v podobe mobilného telefónu. V každom okamihu sme schopní zachytiť každý pohľad, s ktorým sa stretneme. Dokonca aj tie najprekvapivejšie.

Alfredo Lo Brutto, ktorý žije v talianskom Agropoli, videl úžasnú škálu mrakov a zapadajúce slnko. Celé úžasné predstavenie sa odohralo nad Tyrhénskym morom. Alfredo sa rozhodol zdieľať túto fotografiu na svojom profile na Facebooku.

Autor tejto fotografie v rozhovore pre Daily Mail povedal: “Bol som nadšený výhľadom. Zvyčajne nezdieľam fotografie na sociálnych sieťach, ale keď som urobil túto fotografiu, okamžite som cítil, že chcem, aby ju videli aj ostatní, pretože je jednoducho nádherná.”

Niektorí ľudia si pri pohľade na túto fotografiu okamžite spojili s postavou Ježiša Spasiteľa. Avšak aj keď človek nie je veriaci, táto fotografia naňho naozaj urobí neuveriteľný dojem!

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…