The map, 2013, based on 1.1 billion users

V meste Brighton, vo Veľkej Británii, sa odohral tragický incident, ktorý stál život malého dievčatka.

V meste Brighton, vo Veľkej Británii, sa odohrala tragická udalosť, ktorá stála život 20-mesačnej dievčiny menom Asiah Kudi. Jej matka, Verphy Kudi, ju nechala doma samu, keď odišla oslavovať svoje 18. narodeniny. Po návrate do bytu o päť dní neskôr našla svoju dcéru mŕtvu v postieľke.

Dievčatko, ktoré trpelo chrípkou, zomrelo na dehydratáciu a vyhladovanie v decembri 2019. Verphy Kudi bola odsúdená na deväť rokov väzenia v auguste 2021 po priznaní sa k obvineniu z usmrtenia. Sudkyňa Christine Laing uviedla, že Asiah pretrpela “takmer nepredstaviteľné utrpenie”.

Asiah bola známa aj pod menom Nevaeh, čo znamená nebo. Jej babička, Asia Batrane, sa na súde rozplakala, keď si spomínala na tragédiu. Povedala, že nemala ani tušenie, že jej vnučka bola nechávaná doma sama a že by sa zapojila, keby vedela. “Predstava, že bola sama v byte, ma dodnes straší. Ak by som vedela, že ju nechali samu, išla by som do bytu, vzala by som ju a priniesla by som ju domov,” povedala.

Verphy Kudi opustila svoju dcéru doma aspoň dvanásťkrát. Počas súdneho procesu vyšlo najavo, že sociálne služby mali kontaktovať babičku, ak by mali obavy z Verphyneho správania. “Mali ma kontaktovať, ak by sa obávali o Verphy, nikto mi nepovedal, že potrebujú pomoc, nikto mi nekomunikoval, že Verphy odchádza, nikto mi nepovedal, že Nevaeh je sama. Nezistila som, že Nevaeh bola sama, až počas súdneho procesu,” povedala Asia Batrane.

zdroj: dailymail.co.uk

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…