Newlywed coupe sitting on a sofa angry at each other in a middle of an argument. Young couple problem concept outdoor.

Životné sny a plány sú pre niektorých ľudí prekliatím. Takýmto prekliatím sa môže stať aj túžba po nádhernej rozprávkovej svadbe. Pýtate sa ako je to možné? Jednoducho tak, že vám vaše prehnané sny o krásnej a jedinečnej svadbe prerastú cez zdravý rozum. Príbeh, ktorý vám opíšeme sa nachádzal vo Facebookovej skupine Svadobné nepríjemnosti, kde ho zverejnila sklamaná nevesta.

Príbeh tejto ženy a jej muža začínal ako v rozprávke. Veľká láska, spoločné dieťa, plánovanie krásnej svadby. Ako to celé dopadlo by ale nikto nečakal ani v najšialenejšom sne. Spoznali sa keď mali 14 a už v 18 rokoch sa zasnúbili. Dopriali si prsteň v hodnote až 5 000 dolárov. Keď mali obaja 20, zistili, že čakajú svoje prvé dieťa. Po narodení syna sa rozhodli pre svadbu, na ktorú si celé roky šetrili. Predstavovali si veľkolepú a krásnu svadbu, ktorá navždy ostane v ich pamäti.

Nanešťastie, mladý pár sa od jasnovidky dozvedel, že najlepšie by bolo, keby svadbu majú v Arube. Realizácia svadby na takomto mieste si ale vyžadovala omnoho väčšie náklady, ako mal mladý pár našetrené. Dokopy išlo o cca 60 000 dolárov, avšak oni mali našetrených približne 15 000 dolárov. Keďže ale budúca nevesta chcela dokonalú svadbu, rozhodli sa, že financie získajú od svojich priateľov a rodiny.

Odhodlaná nevesta spolu so svojím partnerom sa rozhodli, že hosťom rozpošlú pozvánky, v ktorých ich požiadajú o finančný dar 1 500 dolárov. Ak by nejaký z hostí z nejakého dôvodu nemohol prispieť touto sumou, svadby sa zúčastniť nemohol. Neveste sa táto požiadavka zdala byť úplne v poriadku a suma sa jej nezdala vysoká. Jej najlepšia priateľka a prvá družička jej dokonca sľúbila až 3 000 dolárov a taktiež rodina jej budúceho manžela sľúbila vyššiu sumu.

Keď sa mladému páru začali vracať pozvánky, ostali prekvapení. Iba osem ľudí im zaslalo pozvánky späť so zaškrtnutou možnosťou, že sa svadby zúčastnia a teda žeby prispeli na svadbu. Ostatní hostia to vnímali ako veľmi nevhodnú požiadavku a preto odpovedali tak, že sa svadby nezúčastnia.

Budúca nevesta to nechápala. Zrútila sa a bola nahnevaná. Vnímala to ako zradu. Jediný krát v živote chcela byť ako princezná, ktorej patrí svet, avšak jej rodina a priatelia jej to nedokázali splniť.

Nahneval ju aj jej snúbenec. Keďže na svoju vysnívanú svadbu peniaze nemali, navrhol jej, aby sa zobrali v Las Vegas. Mladá žena nechápala, že to mohol vôbec vysloviť. Urazilo ju to a jej nespokojnosť sa len vystupňovala. Po viacerých sklamaniach a nervových zrúteniach sa mladý pár rozišiel a svadbu zrušili. Sklamaná nevesta sa rozhodla, že na dva mesiace odíde od všetkých a preruší kontakty.

Vymazala si Facebook a rozhodla sa cestovať po Južnej Amerike, aby v sebe našla pokoj. Na svojom bývalom Facebooku tiež povedala, že po ceste z Južnej Ameriky si možno vytvorí nový účet, kam si pridá aspoň tých ľudí, ktorí ju takto príšerne nesklamali a nezradili. Mladá žena sa cítila veľmi oklamaná.

Mala pocit, že pri nej jej rodina a priatelia nestoja a nemajú záujem pomôcť jej prežiť najkrajší deň života. Kvôli všetkým okolnostiam sa jej rozpadol aj vzťah s mužom, s ktorým chcela stráviť celý život.

Život prináša rôzne príbehy a niektoré z nich sú až neuveriteľné. Pre niekoho by svadba nikdy nebol dôvod na pohádanie sa čo i len s človekom, ktorý na nej roznáša jedlá, pre niekoho je svadba tak dôležitá, že nepohodnutie sa na rovnakých predstavách môže spôsobiť rozvraty v rodine, či dokonca rozchod partnerov, ktorí sa mali brať.

ZDROJ: chillin.sk

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…