Asi každý pozná Evu Mázikovú ako energickú blondínku. Tí starší si ju možno ešte pamätajú ako brunetku s dlhými vlasmi. No vedeli ste to, že boli časy, kedy bola blondínou s trvalou?

Eva Máziková v mladosti študovala právo. To je ďalšia vec, ktorú o známej blondínke vie asi málokto. Avšak právo nikdy nedoštudovala. Kvôli sľubnej kariére speváčky sa rozhodla zo školy predčasne odísť. V tom období figurovala s kapelou Braňa Hronca v zahraničí, kde spievala spolu s ďalšou Evou, Kostolányiovou.

Eva Máziková svoju kariéru začala ako brunetka. Avšak ani Eva sa nevyhla experimentovaniu. Boli obdobia, kedy mala vlasy tmavšie, inokedy zase oplývala svetlými. Boli takisto aj obdobia, kedy striedala dlhé a krátke vlasy. Ktovie ako by však slávna speváčka reagovala dnes na svoj účes z konca 70. rokov.

Dnes sa už mnohé dámy pozerajú kriticky na obdobie, v ktorom bola trvalá hitom. Napriek tomu si mnohé dámy týmto obdobím prešli, presne tak ako aj energická Eva. Pravda je, že keby neegistoval z roku 1978 z Evinho vystúpenia, asi by sa zabudlo na to, že aj ona podstúpila takúto premenu.

Dnes už si ju nevieme predstaviť s týmto účesom. Aj na zázname je veľmi ťažko rozpoznateľná. Prezradili ju len jej typické črty a gestika, ktorou je Eva príznačná. V posledných rokoch je speváčka známa ako blondína a už so svojím účesom neexperimentuje. Vídať ju len s jemnými obmenami, ktoré prispôsobuje jednotlivým udalostiam, ktorých sa zúčastňuje.

Občas má natočené vlasy, inokedy rovné či dokonca ju vídať s vypnutými vlasmi, čím poukazuje na svoje jedinečné črty tváre. Tak to vyzerá, že Eva Máziková sa už veľmi experimentovať so svojimi vlasmi nechystá, no ktovie. Možno nás všetkých znova prekvapí.

ZDROJ: topky.sk

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…