pozor
pozor

Tesco Stores SR, a.s. oznámila nútený stiahnutie produktu “Med lesní, 900g” z predaja, a to na základe nevyhovujúcich výsledkov testov na prítomnosť antibiotík v mede.

Spoločnosť urobila toto rozhodnutie v súlade so všetkými platnými legislatívnymi požiadavkami na kvalitu a bezpečnosť potravín.

Produkt s EAN číslom 8594003430886, vyrobený spoločnosťou Medkokomerc s.r.o. v Češtíne, Česká republika, mal dátum minimálnej trvanlivosti do 04.04.2025. Stiahnutie z predaja sa týka iba tohto konkrétneho produktu a jeho konkrétnej šarže.

Zákazníci, ktorí si tento produkt zakúpili v ktorejkoľvek z prevádzok Tesco Stores SR, môžu ho vrátiť na informáciách alebo na centre služieb zákazníkom. Hodnota produktu bude vrátená v plnej výške.

Tesco Stores SR vyjadrilo svoje ospravedlnenie za spôsobené nepohodlie a poďakovalo zákazníkom za ich pochopenie. Spoločnosť je pevne odhodlaná k dodržiavaniu najvyšších štandardov bezpečnosti a kvality svojich produktov a berie všetky takéto prípady veľmi vážne.

V súčasnosti sa všetky dostupné zásoby tohto produktu v obchodoch kontrolujú a vyberajú z predaja. Tesco Stores SR, a.s. spolupracuje so všetkými príslušnými regulačnými orgánmi, aby sa zabezpečilo, že sa podobné situácie v budúcnosti nezopakujú.

Konečná poznámka pre zákazníkov: ak máte akékoľvek obavy alebo otázky týkajúce sa tohto stiahnutia z predaja, neváhajte kontaktovať Tesco Stores SR priamo.

zdroj: tesco.sk

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…