Angelic helping hands – cupped hands with finely detailed Angel wings on either side, on an intricate ethereal patterned background with a central light shaft and copy space

Každá čiara na ruke predstavuje niečo iné. Ochrannú čiaru, inak nazývanú aj čiarou strážneho anjela nájdete pri čiare života na pravej, alebo na ľavej ruke. Nie každý túto čiaru musí mať a nie každý ju musí mať rovnakú. Táto čiara znamená, že ste chránení pred nebezpečenstvom a rôznymi katastrofami vyššími silami.

Čiara strážneho anjela môže byť rôznej dĺžky. V prípade, že sa nesie po celej dĺžke čiary života, znamená to, že majiteľ tejto čiary bude ochraňovaný počas celého svojho života vyššou silou. Ak je táto čiara len v istej časti čiary života, bude dotyčný chránený najmä v istom období života.

V prípade, že by ste zistili, že je vaša čiara života prerušovaná, alebo veľmi nevýrazná, no je pri nej výrazná čiara strážneho anjela, môžete ostať pokojný. Prerušovanie čiary života znamená síce komplikácie, nebezpečenstvo a možné choroby, no vďaka vášmu anjelovi strážnemu ostanete chránený a tieto komplikácie hravo zvládnete.

Pýtate sa na ktorej ruke môžete nájsť čiaru strážneho anjela? Odpoveď je, že môže byť aj na ľavej, aj na pravej ruke. Ak si svoju ochrannú čiaru nájdete na pravej ruke, zrejme sa k vám zniesla ochranná vyššia sila kvôli vlastným zásluhám a činom, ktoré ste urobili v tomto, alebo minulom živote. Ak túto čiaru máte na ľavej ruke, ste chránený od narodenia a svojho strážcu pri sebe máte už od prvého dňa narodenia.

Ľudia, ktorí majú na ruke čiaru strážneho anjela majú v živote vždy všeobecne viac šťastia ako tí, ktorí ju nemajú. Pri rôznych nehodách, alebo iných katastrofách sú to práve títo ľudia, ktorí zvyknú vyviaznuť s minimálnymi, prípadne žiadnymi ujmami.

 

Podobné články

Hlas speváka z Kazachstanu je natoľko šokujúci, že si niektorí myslia, že nie je z tejto planéty. Niečo na tom určite bude!

Videli sme už veľa rôznych talentových súťaží, že je ťažké vôbec povedať,…

Preslávená rómska veštica vyložila karty pre jednotlivé znamenia na cely rok 2023! Pozor by si mal…

Táto astrologická predpoveď vám povie o najdôležitejších momentoch roku, ktoré vám pomôžu dosiahnuť…

Naučte sa jednoduchý trik, vďaka ktorému si zoberiete nákupný košík, bez použitia mince!

Aspoň raz za týždeň chodieva skoro každý z nás na veľký rodinný nákup,…

Moju manželku som po 35 rokoch nahradil mladšou ženou a teraz žijem ako vo väzení. Pozrite sa prečo

35 rokov šťastného manželstva, úspešné a spokojné dospelé deti … To všetko…