The map, 2013, based on 1.1 billion users

V jednej z obcí v okrese Trenčín sa odohrala šokujúca rodinná dráma. Pod vplyvom alkoholu napadol muž svoju partnerku a pokúsil sa ju fyzicky zranit. Na jej záchranu priskočili synovia, ktorí sa neváhali postaviť na jej stranu.

Podľa zdroja sa v podvečerných hodinách muž opil a začal hádať so svojou partnerkou. Slovný konflikt sa čoskoro zmenil na fyzický útok. Agresor ženu chytil za rameno, tlačil ju k bráne a opakovane ju udrel do tváre a hlavy. Navyše ju zastrašoval slovami, že ju zabije.

Synovia ženy sa rozhodli zasiahnuť a brániť svoju matku. Agresor ich napadol päsťou, čím sa im podarilo utiecť z dvora. Keď sa neskôr pokúsila poškodená získať svoje osobné veci z domu, muž ju znova chytil. Synovia matke opäť pomohli, no muž sa im vyhrážal smrťou a sľúbil im, že im spraví zo života peklo.

Keď sa im podarilo utiecť na ulicu, videli, ako za nimi agresor beží s nožom v ruke. Po príchode polície bol muž obmedzený na osobnej slobode. Dychová skúška odhalila 1,04 promile alkoholu v jeho krvi. Po vytriezvení v cele odmietol vypovedať.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Trenčíne obvinil 40-ročného muža z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň podal podnet na jeho vzatie do väzby a odovzdal spisový materiál prokurátorovi. Rozhodnutie o väzbe príde zo súdu v Trenčíne v najbližších hodinách.

zdroj: Polícia SR – Trenčiansky kraj

 

Podobné články

Podané najväčšie TRESTNÉ oznámenie v dejinách Slovenskej republiky…

“Slovensko čarovné. Dnes som podal aj za vas najväčšie trestné oznámenie na…

Známy markizák to už nevydržal a Igorovi Matovičovi adresoval DSRNÝ ODKAZ! Igor, toto si prečítaj!

Juraj Čurný z markizáckej šou Chartshow adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi drsný odkaz.…

Slováci, POZOR! Národný Portál Zdravia: Ten kto neabsolvuje preventívnu zubnú prehliadku, bude si musieť…

Počet preventívnych prehliadok u zubárov rapídne poklesol. informuje o tom na Národný portál…

Prísnejší trest než sa čakalo: Polícia obvinila vodiča z tragickej nehody v Bratislave, TOTO mu hrozí!

Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave sa v…